Найновіше:

На базі Новоселицького району була проведена методична студія для вчителів українознавства з проблеми «Обряди, звичаї, традиції як невідємна складова духовної культури українців»

З метою ознайомлення з основними напрямками розвитку українознавства в сучасному освітньому просторі району, на базі Новоселицького РМК було проведено методичну студію для вчителів, що відповідають за викладання курсу «Українознавство».

У роботі методичної студії взяли участь: Мінченко Тамара Антонівна, методист українознавства НМЦВР та позашкільної освіти ІППОЧО, Скрипник Ольга Юріївна, методист українознавства Новоселицького РМК, вчителі українознавства району.

Тамара Антонівна представила учасникам заходу проект «Українська школа». Роль гуманітарних предметів у формуванні національно-патріотичної молоді» та наголосила : «Саме школа покликана стати тим місцем для особистості учня, де формують громадянську зрілість, національну свідомість та загальнолюдські цінності. Ефективним засобом здійснення цього завдання є українознавство, яке передбачає плекання в учнів щирих почуттів любові до неньки-України і до всього українства, шанування української мови, літератури, мистецтва, історії, культури, побуту, звичаїв українського народу».

Методист районного методичного кабінету Ольга Юріївна окреслила перспективи викладання курсу в загальноосвітніх школах району та продемонструвала напрацювання учителів, що викладають даний предмет.

Учасники методичної студії також мали можливість послухати виступи своїх колег, а саме:

Нікітіної Анджели Миколаївни, вчителя українознавства Строїнецького НВК, керівника районного методичного об’єднання («З досвіду роботи вчителя українознавства Строїнецького НВК»);

Макаренка Юрія Дмитровича, вчителя українознавства Топорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів («Весільна обрядовість села Топорівка»);

Гульпе Раїси Олексіївни, вчителя українознавства Новоселицької ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів («Формування розвитку духовної особистості, її морально-естетичних цінностей, виховання поваги до історії та культури українського народу шляхом використання інноваційного підходу до уроків українознавства»);

Ротар Тетяни Володимирівни, вчителя українознавства Слобідського НВК («Українські традиції – душа народу» (презентація науково-дослідницьких робіт, проектів, віртуальна подорож до шкільного музею);

Бабій Дори Георгіївни, вчителя українознавства НВК «Боянська гімназія» (проект «Свіча – свята духовність людини»);

Чеботар Оксани Олександрівни, вчителя українознавства Котелівського НВК («Українознавство в системі навчання та виховання учнів Котелівського НВК: досвід і перспективи»).

Захід пройшов у творчій атмосфері, а його учасники отримали багато корисної інформації для розвитку своєї творчої особистості – справжнього педагога нової формації. Учасники методичної студії обговорили захід, обмінялись думками з проблеми, винесеної на засідання. За підсумками роботи було прийнято рекомендації.

Щирі та теплі слова подяки висловили вчителі району Мінченко Тамарі Антонівні за плідну та важливу українознавчу роботу.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 69
  • 3 597
  • 7 890
  • 78 834
  • 1 144 637
  • 1 260 725
  • 218