Найновіше:

31 жовтня  2017 року на базі Маршинецького НВК відбувся районний інтегрований педагогічний практикум для вчителів-логопедів, асистентів вчителів інклюзивних закладів та  вчителів індивідуального навчання учнів з особливими освітніми потребами на тему: «Корекційна спрямованість процесу навчання дітей з особливими освітніми потребами».

Метою семінару було вдосконалення роботи асистентів вчителів, вчителів індивідуального навчання дітей з особливими освітніми потребами, а також вдосконалення процесу навчання дітей, його корекційної спрямованості.

У роботі практикуму брали участь    асистенти вчителів, практичні  психологи інклюзивних закладів вчителів індивідуального навчання учнів з особливими освітніми потребами,  вчителі-логопеди району.

У ході практикуму педагоги мали змогу обговорити ключові компоненти інклюзивної освіти та особливості характеристики, які визначають темпи навчання кожної дитини, актуальні питання щодо навчання дітей з особливими потребами в умовах інклюзії та отримати практичний досвід щодо організації навчально-виховного процесу для учнів з особливими освітніми потребами.

Родзинкою практикуму були вправи на дерев’яному балансирі, який рекомендується дітям при порушеннях вестибулярного апарату, дітям з затримкою мовленнєвого та психічного розвитку, порушеннями поведінки та уваги. Корегуючі вправи були націлені на розвиток координації рухів, зміцнення м’язів спини та ніг, зміцнення вестибулярної системи, формування правильної осанки, прискорення розвитку мовлення, покращення концентрації уваги, нормалізації поведінки.  А головне – вони сприяли формуванню навичок самоконтролю, формуванню просторового сприйняття та уявлень про себе та своє тіло.

Під час проведення круглого столу відбулося обговорення нагальних проблем щодо організації та проведення індивідуального та інклюзивного навчання, учасники поділилися своїм досвідом роботи з дітьми з особливими освітніми потребами та відмітили високий професійний рівень організації та  проведення практикуму на базі Маршинецького НВК.

Заслухавши пропозиції, учасники районного семінару прийняли рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви