Найновіше:

З метою поширення педагогічного досвіду щодо використання тестових технологій навчання на уроках української мови та літератури 17 листопада 2017 року на базі Ванчиківецької ЗОШ відбувся семінар з проблеми «Використання тестових технологій у процесі вивчення української мови та літератури».

Семінар складався з двох частин – практичної і теоретичної. Під час проведення практичного блоку всі учасники семінару мали змогу побувати у творчій майстерні вчителя-філолога Костіної-Кніжницької Анастасії Вікторівни, зокрема на  уроці та майстер-класі.  Анастасія Вікторівна провела урок з української мови у 9 класі на тему «Узагальнення й систематизація знань з теми «Складносурядне речення» та майстерно продемонструвала   інтерактивні методи навчання, нетрадиційні форми, які наближають шкільне навчання до реалій життя, захоплюють учнів, формують стійкий інтерес до навчання, спонукають до пошуку оптимальних шляхів вирішення нестандартних ситуацій, творчого застосування знань, умінь. Також у ході проведення майстер-класу педагог поділилася досвідом роботи з питання «Технологія проведення поточного тестування на різних етапах уроків української мови та літератури».

Учасники заходу мали можливість відвідати шкільну музейну кімнату, яку оформила та представила Присакар Людмила Павлівна, колишній вчитель української мови та літератури.

Наступною сторінкою семінару стало психологічне заняття-тренінг для вчителів «Емоційне благополуччя вчителя під час підготовки до ЗНО», яке провела Єремія Жанна Ремусівна, практичний психолог даного закладу.

Яскравим прикладом  плідної  спільної роботи вчителів та учнів   став виховний захід, присвячений 100-річчю від дня народження Михайла Івасюка. Підготували захід Присакар Ірина Вікторівна та Минзат Олена Калинівна, вчителі-філологи Ванчиківецької ЗОШ.

У рамках теоретичного блоку Скрипник Ольга Юріївна, методист РМК, виступила з презентацією «Використання тестових технологій у процесі вивчення української мови та літератури».       

Семінар пройшов у атмосфері активного спілкування, піднесеного патріотичного настрою, взаєморозуміння й готовності педагогів до вирішення проблем у навчанні й вихованні молодого покоління в умовах сучасних реалій. Всі вчителі отримали буклети та методичні рекомендації з проблеми семінару. 

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 0
  • 7 500
  • 31 943
  • 175 090
  • 690 473
  • 765 067
  • 449