Найновіше:

21 листопада 2017 року на базі Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоселицького району (директор Бота А.В.) проведено методичну студію ОІППО в номінації «Математика» та семінар-практикум вчителів математики району.

Студійні навчання проводила  Біляніна Ольга Ярославівна, методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Після завершення методичної студії, вчителі математики району мали можливість продовжили свою роботу над темою семінару «Шляхи підвищення ефективності підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики»

У рамках теоретичного блоку Гергеліжіу Вадим Олександрович, методист РМК, виступив з презентацією  «Шляхи підвищення ефективності підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики».

Практична частина відбулася у формі методичного діалогу, під час якого своїм досвідом ділилися:

–  Бота А.В., вчитель математики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

– Тома І.Д., вчитель математики, вчитель вищої категорії, вчитель-методист;

–  Герасимчук Х.І., вчитель математики, вчитель першої категорії;

– Федоряк А.О., вчитель математики, вчитель першої категорії.

Підсумок семінару було проведено у формі бліц-презентації, під час якої учасники семінару ділилися враженнями, обмінювалися думками від побаченого та почутого, ділилися своїм досвідом роботи з учнями щодо підготовки до ЗНО. Запрошені вчителі відзначили високий професійний рівень педагогів, доцільність і практичність такого методичного заходу.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви