Найновіше:

31 жовтня у ДНЗ № 2 с. Кошуляни відбувся майстер-клас для вихователів других молодших груп дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів НВК Новоселицького району на тему «Впровадження у практику роботи проекту «Афлатот». 

Робота була поділена на модулі. Розпочався майстер-клас організаційним модулем під час якого методист з дошкільної освіти РМК Тетяна Клічук ознайомила учасників семінару з планом роботи, а завідуюча ДНЗ Аліна Гиршкан представила візитку дошкільного навчального закладу.

Під час практичного модулю вихователі Ада Гиршкан та Діана Мудряк провели заняття у ІІ молодшій групі «Я і мої друзі» (з циклу програми «Афлатот»), методист Тетяна Клічук провела квест «Розвивальне предметне середовище», також для учасників майстер-класу була проведена екскурсія-огляд «Розвивальне предметне середовище».

Під час теоретичного модулю присутні ознайомилися з реалізацією міжнародного проекту «Афлатот» у дошкільних навчальних закладах України, з основними правилами облаштування осередків у другій молодшій групі, тощо. Також відбулося обговорення заходів практичного модулю, підведення підсумків, прийняття та затвердження методичних рекомендацій.

Усі учасники майстер-класу отримали масу задоволення та цікавої і корисної інформації.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси Хроніка новин англійська мова екологія математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви