Найновіше:

28 листопада 2017 року на базі районного методичного кабінету відбувся майстер-клас для вчителів екології Новоселицького району на тему: «Формування ключових компетентностей учнів шляхом застосування навичок науково-дослідницької діяльності на уроках екології та в позаурочний час». Майстер-клас був проведений за участю: методиста з природничих дисциплін РМК Волкової Ольги Володимирівни; директора Рингацького НВК, вчителя біології та екології Остафійчук Оксани Василівни; практичного психолога Рингацького НВК Стецик Галини Іванівни.

Ольга Володимирівна підкреслила актуальність компетентнісного навчання на уроках екології в рамках концепції реформування української школи і зазначила, що науково-дослідна робота має провідну роль в сучасній педагогіці. Вчителі отримали методичні рекомендації щодо організації, проведення та оформлення науково-дослідних робіт на екологічну тематику.

Остафійчук О.В. презентувала свій досвід роботи в науково-дослідницькій діяльності з екології. Ділитися було чим, адже учні Оксани Василівни неодноразово ставали призерами не лише в обласних екологічних конкурсах, але і на Всеукраїнських! «Наш успіх полягає в активізації і впровадженні екологічного виховання ще з дошкільної ланки і тип організації навчального закладу дозволяє це реалізовувати». – зізнається педагог. «Крім того, екологічне виховання здійснюється не лише на уроках, а й в позаурочний час. В школі працює гурток «Юний еколог», заочна біологічна школа, де учні вже з 5-8 класів працюють в науково-дослідному напрямку. Школа тісно співпрацює з науковими установами, еколого-натуралістичними центрами м. Чернівці, Львова та Києва, приймала участь в міжнародних екологічних проектах».

Вчителі екології закладів освіти району стали учасниками екологічного тренінгу «Планета моєї мрії», який провела Стецик Г.І. – практичний психолог Рингацького НВК.

Завершився майстер-клас «Колом обговорення», де молоді педагоги, натхненні досвідом досвідчених колег, могли поділитися своїми враженнями, зробити висновки, окреслити нові цілі та завдання в своїй подальшій педагогічній діяльності.

Всі вчителі отримали буклети та методичні рекомендації щодо науково-дослідної діяльності.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 1
  • 92
  • 817
  • 40 343
  • 158 273
  • 1 101 184
  • 1 210 392
  • 148