Найновіше:

07.12.2017 року на базі Костичанівської ЗОШ відбувся районний майстер-клас для вчителів географії Новоселицького району на тему «Сучасний урок географії, як один із засобів формування пізнавальної діяльності учнів». Майстер-клас був проведений за участю методиста з природничих дисциплін РМК Волкової Ольги Володимирівни, директора Костичанівської ЗОШ Мунтян Нелі Серафимівни та вчителя географії вищої категорії Карабчиївської Андріани Андріївни.

Погожого грудневого ранку колектив Костичанівської ЗОШ гостинно вітав молодих вчителів географії, зустрічаючи гостей піснею, танцем та святковим караваєм. Для учасників районного майстер-класу була організована екскурсії, яку люб’язно провели старшокласники під керівництвом директора шкільного музею Каптара Вадима Васильовича. Там вчителі географії ознайомилися із діяльністю та напрацюваннями педагогічного колективу навчального закладу. А далі всі поринули в казковий світ географії, подорожуючи на віртуальній повітряній кулі рідною країною і вивчаючи особливості рельєфу разом із учнями 6 класу. Андріана Андріївна уміло направляла хід уроку, формуючи в учнів ключові компетентності і мотивуючи їх до самоосвітньої діяльності. Працюючи в групах, учні ділилися своїми відкриттями щодо географічних особливостей рідного краю, подорожували «Географічним лабіринтом», розпізнавали природні мінерали.

Для молодих вчителів географії був запропонований методичний практикум на тему «Формування пізнавальної діяльності учнів на уроках географії шляхом впровадження краєзнавчих елементів». Карабчиївська А.А. поділилася із колегами напрацюваннями в цій сфері, підкреслила важливість використання краєзнавчих елементів при вивченні географії, як одного із способів досягнення високого рівня знань учнів.

Ольга Володимирівна Волкова ознайомила педагогів із особливостями організації, проведення та оформлення науково-дослідних робіт з географії, підкреслила актуальність даного виду діяльності у формуванні соціально-адаптованої і компетентної особистості. Вчителі отримали методичні рекомендації щодо роботи в цьому напрямку.

Учасникам майстер-класу була запропонована також презентація наукової роботи з соціальної географії «Чотири виміри поглиблення відносин України та Європейського Союзу», яку представляв учень 11 класу Карабчиївський Максим.

Психологічний тренінг проводила психолог, директор школи Мунтян Неля Серафимівна. Географи навчилися робити спеціальні вправи, які допомагають активізувати роботу мозку, отримали поради щодо організації успішної релаксації після трудового дня.

З елементами краєзнавчої та проектної діяльності в позаурочний час педагоги ознайомилися під час проведення турніру «Юний географ» за участю старшокласників та Андріани Андріївни.

На заключному етапі майстер-класу – «Колі обговорення» вчителі географії робили висновки, висловлювали свої враження і подяку адміністрації школи, методисту Волковій Ользі Володимирівні, вчителю географії Андріані Андріївні за досить змістовний і повчальний майстер-клас. «Повчитися було чому не тільки для географів, але й для інших фахівців природничих дисциплін!» – зробила висновок вчитель хімії та географії Котелівського НВК Карлащук Ірина Анатоліївна.

Всі учасники семінару отримали папки з матеріалами майстер-класу, які зможуть використовувати в подальшій педагогічній діяльності, та методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 3 239
  • 1 636
  • 25 590
  • 111 447
  • 949 908
  • 1 044 675
  • 393