Найновіше:

Завершився відбірковий етап І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Сьогодні, 13.12.2017 року відбулося третє конкурсне випробування «Методичний практикум».

Метою змагання було оцінити методичну майстерність конкурсантів, їх вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання для організації навчально-виховного процесу на уроці.

Виконання завдання здійснювалося на комп’ютері, без доступу до Інтернету.

Учасники у номінації «Українська мова та література» – складали за обраною в результаті жеребкування навчальною темою міні-конспекту уроку української мови у вигляді ментальної карти, що репрезентувала методичну підготовку вчителя до уроку.

Конкурсанти у номінації «Фізика» – складали за обраною в результаті жеребкування навчальною темою таблиці елементів структурних знань й шляхів їх формування, розробляли фрагмент уроку з пояснення нового матеріалу.

Учасники у номінація «Фізична культура» – складали за обраною в результаті жеребкування темою дорожню карту, що репрезентувала методичну підготовку вчителя до навчання учнів елементам видів рухової діяльності відповідно до модулів навчальної програми.

Учасники номінації «Курси духовно-морального спрямування» демонстрували можливість використанням музики, співу, живопису, рукоділля під час викладання предметів духовно-морального спрямування.

Під час випробування члени фахових журі оцінювали методичну компетентність, реалізацію наскрізних змістових ліній, спрямованість обраних технологій, методів, форм, прийомів роботи на розвиток конкретної навички або конкретного уміння та їх доцільність, а також врахування вікових особливостей учнів.

Відповідно до умов конкурсу, за підсумками трьох конкурсних випробувань відбіркового етапу І (районного) туру конкурсу «Учитель року – 2018», до фінального етапу пройшли по 3 конкурсантів у номінаціях «Українська мова та література», «Фізика», «Фізична культура» та 2 учасників у номінації «Курси духовно-морального спрямування». Саме на них чекають такі конкурсні випробування як «Урок» та «Навчальний проект», які відбудуться завтра.

Бажаємо всім успіхів та натхнення.

ПРОТОКОЛ

ФОТО

[SvenSoftSocialShareButtons]