Найновіше:

13 грудня 2017 року на базі Маршинецького НВК відбувся районний семінар для  соціальних педагогів закладів освіти Новоселицького району з теми: «Організація роботи соціального педагога з профілактики правопорушень у закладах освіти».

         Учасників привітала голова методичного об’єднання соціальних педагогів Єремія Жанна Ремусівна та директор Маршинецького НВК Галак Родіка Василівна.

         Відповідно до плану проведення семінару, роботу розпочато з визначення завдань під час проведення семінару. З вітальним словом до присутніх звернулася директор НВК, яка також представила візитну картку навчального закладу.

         Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи соціального педагога Маршинецького НВК Савки Тамари Калинівни, яка представила досвід організації профілактичної роботи з учнями, вчителями та батьками у своєму закладі.

         Голова методичного об’єднання соціальних педагогів редставила учасникам семінару презентацію з теми: «Організація роботи соціального педагога з профілактики правопорушень у закладах освіти».

         Під час проведення практичного модуля, учасникам семінару, соціальний педагог презентувала відео фрагмент засідання Ради профілактики правопорушень у Маршинецькому НВК. Також учасники семінару активно долучилися до участі у діловій грі на тему: «Шляхи взаємодії з девіантними учнями», де мали змогу у ігровій формі опрацювати  різноманітні види і форми роботи, які допоможуть фахівцю психологічної служби при організації профілактики девіантної поведінки в учнівському середовищі.

         Різноманітна, насичена програма семінару сприяла створенню теплої атмосфери та зацікавлення у співпраці.

         Учасники семінару висловили  свою подяку організаторам заходу, адміністрації НВК  за плідну роботу,змістовну програму та за нові враження.

Семінар завершився  проведенням круглого столу з такого питання як:  «Профілактика правопорушень. За яких умов вона є ефективною». Кожен учасник висловив свою думку  з даного питання.

За підсумками круглого столу були надані рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви