Найновіше:

13 грудня 2017 року на базі Маршинецького НВК відбувся районний семінар для  соціальних педагогів закладів освіти Новоселицького району з теми: «Організація роботи соціального педагога з профілактики правопорушень у закладах освіти».

         Учасників привітала голова методичного об’єднання соціальних педагогів Єремія Жанна Ремусівна та директор Маршинецького НВК Галак Родіка Василівна.

         Відповідно до плану проведення семінару, роботу розпочато з визначення завдань під час проведення семінару. З вітальним словом до присутніх звернулася директор НВК, яка також представила візитну картку навчального закладу.

         Учасники семінару ознайомилися з досвідом роботи соціального педагога Маршинецького НВК Савки Тамари Калинівни, яка представила досвід організації профілактичної роботи з учнями, вчителями та батьками у своєму закладі.

         Голова методичного об’єднання соціальних педагогів редставила учасникам семінару презентацію з теми: «Організація роботи соціального педагога з профілактики правопорушень у закладах освіти».

         Під час проведення практичного модуля, учасникам семінару, соціальний педагог презентувала відео фрагмент засідання Ради профілактики правопорушень у Маршинецькому НВК. Також учасники семінару активно долучилися до участі у діловій грі на тему: «Шляхи взаємодії з девіантними учнями», де мали змогу у ігровій формі опрацювати  різноманітні види і форми роботи, які допоможуть фахівцю психологічної служби при організації профілактики девіантної поведінки в учнівському середовищі.

         Різноманітна, насичена програма семінару сприяла створенню теплої атмосфери та зацікавлення у співпраці.

         Учасники семінару висловили  свою подяку організаторам заходу, адміністрації НВК  за плідну роботу,змістовну програму та за нові враження.

Семінар завершився  проведенням круглого столу з такого питання як:  «Профілактика правопорушень. За яких умов вона є ефективною». Кожен учасник висловив свою думку  з даного питання.

За підсумками круглого столу були надані рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]