Найновіше:

20 грудня 2017 року на базі Ванчиківецької загальноосвітньої школи відбувся майстер –клас для молодих вчителів фізкультури закладів загальної середньої освіти району на тему: «Розвиток швидкісно-силових якостей в учнів в ігрових видах спорту. Модуль «Волейбол».Методист районного методичного кабінету відділу освіти Горбатюк Василь Троянович акцентував увагу учасників майстер –класу, що навчальна програма з фізичної культури побудована на модульній основі. І що практично кожен вид спорту може бути представлений у вигляді варіативного модуля. При цьому критеріями такого відбору має бути : наявність матеріально – технічної бази, спортивні традиції населеного пункту, району, області, кадрове забезпечення, а також бажання самих учнів.
У Ванчиківецькій загальноосвітній школі вже міцно утвердився такий модуль як «Волейбол». Вихованці цього закладу неодноразово ставали призерами районних та обласних змагань з волейболу. Високий рівень підготовки показували і на Всеукраїнському рівні. Тож, не випадково саме вчителі фізкультури цього закладу загальної середньої освіти Стримбу В.В. та Сака М.І. ділилися власним досвідом вивчення модуля «Волейбол» з молодими вчителями фізкультури району.
Також , з метою впровадження у навчальний процес з фізкультури модуля « Чирліндинг» вчитель фізичної культури Магальської загальноосвітньої школи Трішкеу Д,І. разом з своїми вихованцями презентували свої напрацювання.
Учасники майстер –класу обмінялися особистими думками з проблеми проведеного методичного заходу.

[SvenSoftSocialShareButtons]