Найновіше:

20 грудня 2017 року на базі Ванчиківецької загальноосвітньої школи відбувся майстер –клас для молодих вчителів фізкультури закладів загальної середньої освіти району на тему: «Розвиток швидкісно-силових якостей в учнів в ігрових видах спорту. Модуль «Волейбол».Методист районного методичного кабінету відділу освіти Горбатюк Василь Троянович акцентував увагу учасників майстер –класу, що навчальна програма з фізичної культури побудована на модульній основі. І що практично кожен вид спорту може бути представлений у вигляді варіативного модуля. При цьому критеріями такого відбору має бути : наявність матеріально – технічної бази, спортивні традиції населеного пункту, району, області, кадрове забезпечення, а також бажання самих учнів.
У Ванчиківецькій загальноосвітній школі вже міцно утвердився такий модуль як «Волейбол». Вихованці цього закладу неодноразово ставали призерами районних та обласних змагань з волейболу. Високий рівень підготовки показували і на Всеукраїнському рівні. Тож, не випадково саме вчителі фізкультури цього закладу загальної середньої освіти Стримбу В.В. та Сака М.І. ділилися власним досвідом вивчення модуля «Волейбол» з молодими вчителями фізкультури району.
Також , з метою впровадження у навчальний процес з фізкультури модуля « Чирліндинг» вчитель фізичної культури Магальської загальноосвітньої школи Трішкеу Д,І. разом з своїми вихованцями презентували свої напрацювання.
Учасники майстер –класу обмінялися особистими думками з проблеми проведеного методичного заходу.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви