Найновіше:

21 грудня 2017 року на базі районного методичного кабінету відбувся районний інтегрований семінар вчителів природничих наук на тему: «Робота з обдарованими дітьми на уроках природничого циклу в рамках концепції Нової української школи», в якому взяли участь досвідчені спеціалісти хімії, біології та екології району.

Метою семінару вчителів-природничників було: розглянути види обдарованих дітей, ознайомитися з їх психолого-педагогічною характеристико; поділитися проблемами, які виникають при роботі з обдарованими учнями, та шляхами їх вирішення; визначити головні напрямки і засоби роботи з обдарованими дітьми на уроках хімії, біології та екології; окреслити основні шляхи формування компетентісної особистості на уроках природничих дисциплін згідно Концепції нової української школи.

Роботу семінару розпочала методист районного методичного кабінету відділу освіти Новоселицької РДА Волкова Ольга Володимирівна. Вона ознайомила учасників із планом роботи та завданнями інтегрованого семінару. Ольга Володимирівна акцентувала увагу присутніх на необхідності оволодіння ефективними методиками і прийомами роботи з обдарованими дітьми, адже такі діти потребують особливого підходу в навчанні. Учасники семінару мали змогу ознайомитись та відпрацювати на практиці інтерактивні методи, спрямовані на формування і розвиток допитливості, наполегливості, творчого і логічного мислення, здатності до вироблення власних стратегій під час вивчення хімії, біології та екології.

На практичній частині семінару вчителі хімії та біології Карлащук І.А. і Молдован О.В. ділилися своїми напрацюваннями з теми, що розглядалася. Досвідчені педагоги акцентували увагу на співпраці освітнього закладу з науково-дослідними станціями, природничими кафедрами Чернівецького національного університету, що має позитивний вплив на учнів і веде до покращення результатів навчання. Голова методичного об’єднання вчителі біології Сакрієр Є.О. розповіла про принципи підготовки і успішного складання ЗНО з біології. Вчитель хімії і біології Мамалигівської ЗОШ Букмирза Рената Степанівна наголосила на важливості варіативної складової навчання у формуванні компетентісної особистості, яка вміє застосовувати здобуті знання в повсякденному житті.

Наступним етапом була робота в дискусійних майданчиках, яку організувала методист Волкова О.В. Дана діяльність допомогла вчителям висловити проблеми, з якими вони зустрічаються при роботі з обдарованими учнями і спільно знайти шляхи їх розв’язання. Педагоги ознайомилися з тестом «Не проґав вундеркінда» і виробили алгоритм роботи з обдарованими дітьми на уроках хімії, біології та екології та в позаурочний час. Були розглянуті також приорітетні напрямки науково-дослідної діяльності та особливості її проведення і оформлення результатів. Не залишила байдужими педагогів також тема «Інтеграція природничих дисциплін в ракурсі реформування освітнього процесу».

На завершення семінару вчителі хімії, біології та екології Новоселицького району взяли участь у «Колі обговорення», де ділилися своїми враженнями, підводили підсумки інтегрованого семінару. Заслухавши пропозиції та зауваження, були прийняті методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви