Найновіше:

20.12.2017 року у приміщенні районного методичного кабінету було проведено майстер-клас з фізики для молодих педагогів на базі Подвірненської ЗОШ. Темою майстер-класу було «Дидатктичні умови реалізації задачного підходу до навчанні фізики в ЗСО». Майстер клас було проведено за участі методиста районного методичного кабінету Гергеліжіу Вадима Олександровича та вчителів фізики Подвірненської ЗОШ Чорної Раїси Володимирівни та Романюк Оксани Василівни.

Відкрив майстер-клас Вадим Олександрович ознайомивши учасників з планом роботи та роз’ясненням завдань методичного заходу. Підкреслив актуальність даного виду діяльності у формуванні соціально-адаптованої і компетентної особистості. Вчителі отримали методичні рекомендації щодо роботи в цьому напрямку.

Учасникам було запропоновано презентації з досвіду роботи, які були представлені вчителями Подвірненської ЗОШ. Також учасники мали можливість ознайомитись з збірником задач який складений Оксаною Василівною.

На заключному етапі майстер-класу – «Колі обговорення» вчителі фізики робили висновки, висловлювали свої враження та побажання.

Всі учасники майстер-класу отримали багато корисної інформації яку, можливо, зможуть використати у своїй роботі.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви