Найновіше:

20.12.2017 року у приміщенні районного методичного кабінету було проведено майстер-клас з фізики для молодих педагогів на базі Подвірненської ЗОШ. Темою майстер-класу було «Дидатктичні умови реалізації задачного підходу до навчанні фізики в ЗСО». Майстер клас було проведено за участі методиста районного методичного кабінету Гергеліжіу Вадима Олександровича та вчителів фізики Подвірненської ЗОШ Чорної Раїси Володимирівни та Романюк Оксани Василівни.

Відкрив майстер-клас Вадим Олександрович ознайомивши учасників з планом роботи та роз’ясненням завдань методичного заходу. Підкреслив актуальність даного виду діяльності у формуванні соціально-адаптованої і компетентної особистості. Вчителі отримали методичні рекомендації щодо роботи в цьому напрямку.

Учасникам було запропоновано презентації з досвіду роботи, які були представлені вчителями Подвірненської ЗОШ. Також учасники мали можливість ознайомитись з збірником задач який складений Оксаною Василівною.

На заключному етапі майстер-класу – «Колі обговорення» вчителі фізики робили висновки, висловлювали свої враження та побажання.

Всі учасники майстер-класу отримали багато корисної інформації яку, можливо, зможуть використати у своїй роботі.

[SvenSoftSocialShareButtons]