Найновіше:

Основне завдання шкільної бібліотеки – бути завжди на вістрі подій, намагатися всебічно сприяти формуванню інформаційної культури та культури читання школярів.

Саме під таким гаслом 24 січня 2018 року на базі Ванчиківецької ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний семінар бібліотекарів на тему: “Діяльність шкільних бібліотек щодо забезпечення інформаційних потреб учнів “.

Метою семінару бібліотекарів було розглянути актуальні проблеми впровадження компетентного підходу до процесу шкільного навчання.

У семінарі  взяли участь методист РМК з бібліотечних фондів А.Д.Одажіу, керівник  районного методичного об’єднання бібліотекарів В.Д.Лунік, бібліотекарі закладів загальної середньої освіти району

Презентували школу А.В.Присакар – директор закладу а також учні старших та середніх класів, які переповіли історію закладу, розповіли про її систему роботи.

На початку зустрічі методист РМК ознайомила учасників із планом роботи та завданнями семінару.

Під час теоретичної частини бібліотекар Ванчиківецької ЗОШ А.В.Куку поділилася власним досвідом щодо діяльності шкільних бібліотек щодо забезпечення інформаційних потреб учнів, про бібліотеку як про інформаційний центр закладу освіти. Зокрема, вона зауважила, що починаючи з 2010 року в закладі ведеться робота над проектом «Видатні особистості села Ванчиківці». Як підсумок цієї роботи на семінарі було продемонстровано позакласний захід «Душі відродженні джерела».

Під час заходу гості почули основні відомості про священика Іона Кіріяка, про композитора Серафима Бузилу, про Заслуженого артиста України Степана Сабадаша, про письменника Серафима Сака. Також учасники семінару побачили відео із виступами Серафима Сака та Степана Сабадаша. Родзинкою дійства стало дефіле учениць 9-11-х класів у стародавніх сорочках, вишитих бабусями та прабабусями.

Учасники семінару мали можливість відвідати «Народознавчу світлицю», де представлені елементи народного вжитку, роботи гуртківців студії «Ларекс» 2000-2004 років, відомості про видатних жителів села. Отримати заряд позитиву бібліотекарі змогли на занятті з елементами тренінгу «Емоційне благополуччя педагога», який провела психолог школи Ж.Р.Єремія.

Всі учасники отримали матеріали семінару, які зможуть використовувати в роботі. Заслухавши пропозиції, учасники прийняли методичні рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]