Найновіше:

15 лютого на базі Мамалигівської ЗОШ відбувся районний майстер-клас для молодих вчителів хімії та біології на тему: «Впровадження елементів змішаного навчання на уроках хімії та біології як один із кроків до Нової української школи».

Розпочав майстер-клас директор Мамалигівської ЗОШ Іоніцой Геннадій Валерійович. Керівник закладу розповів присутнім про особливості роботи школи та проаналізував якісний склад колективу. Методист з природничих дисциплін Волкова Ольга Володимирівна ознайомила учасників майстер-класу із планом роботи та підкреслила актуальність проблеми, яка розглядатиметься.

Для молодих вчителів хімії та біології був запропонований методичний практикум на тему «Ротаційна модель змішаного навчання на уроках природничого циклу». Своїми напрацюваннями охоче ділилася: вчитель-методист з хімії та біології, спеціаліст вищої категорії Букмирза Рената Степанівна. Вона розповіла, що змішане навчання – це поєднання онлайн та офлайн-навчання у один ланцюжок, що творить «навчальний досвід» учня та самодостатній логічний курс чи предмет. При змішаному навчанні інструкції/теорія, яку учень опрацьовує онлайн (чи то у формі самостійного прочитання матеріалів, чи при перегляді демонстраційних відео, чи при перегляді відеозапису лекції вчителя, чи у формі гри), знаходять своє застосування офлайн (тобто у приміщенні школи під час занять). Всі активності та заняття, що відбуваються в школі мають поєднуватись та на практиці закріпляти знання, здобуті учнем при самостійній роботі онлайн. Молоді фахівці з цікавістю занотовували методику проведення змішаного навчання і продумували шляхи впровадження таких інновацій на своїх уроках.

Абрамчук Анжелія Анатоліївна, вчитель-мотодист з хімії, біології та екології, спеціаліст вищої категорії поділилася із колегами методикою підготовки учнів до успішної здачі ДПА і ЗНО, а саме – особливостями розв’язування задач з екології, генетики, молекулярної біології та хімії. Молоді хіміки та біологи отримали методичні розробки із різними типами задач та їх розв’язками.

Учасники майстер-класу змогли відчути себе школярами, приймаючи участь у фрагменті уроку за технологією змішаного навчання на тему «Зорова сенсорна система». Молоді біологи та хіміки, розділившись на групи, працювали по станціях «Аналітична», «Фізіологічна», «Теоретична», створювали міні-проекти на задану тему, приймали участь у різних інтерактивних формах діяльності на уроці.

Методист з природничих дисциплін Волкова О.В. звернула увагу молодих спеціалістів на особливості компетентісного навчання в рамках Нової української школи, методику роботи із шкільною документацією та роботу із портфоліо вчителя.

На завершення майстер-класу молоді вчителі хімії та біології Новоселицького району взяли участь у «Колі обговорення», де ділилися своїми враженнями і підводили підсумки заходу. Були прийняті також методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 1
  • 3 427
  • 1 636
  • 25 778
  • 111 635
  • 950 096
  • 1 044 863
  • 162