Найновіше:

          Такою була тема,  проведеного круглого столу з вчителями предмета «Основи здоров’я»  району та ОТГ 21 лютого 2018 року  на базі Новоселицької гімназії.

   Навчальний курс «Вчимося жити разом» для учнів 1-10 (11) класів було розроблено в рамках спільного проекту Міністерства освіти і науки України та Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Він в повній мірі реалізує компетентісний підхід і має статистично доведену ефективність впливу на знання, ставлення, уміння і поведінку учнів. Навчальний курс сприяє формуванню у дітей та підлітків позитивного ставлення до себе, свого життя та своїх життєвих перспектив, прийняття інших поглядів, поваги до культурних відмінностей, емпатії, солідарності, соціальної відповідальності, почуття справедливості та рівності.

     Про основні аспекти інтеграції курсу «Вчимося жити разом» у зміст навчального  предмета «Основи здоров’я» у 5-9 класах інформував В.Т.Горбатюк, методист районного методичного кабінету відділу освіти. Він ознайомив учасників круглого столу з методичними рекомендаціями щодо інтеграції навчального курсу, наголосивши  на його зміст, мету, завдання та базові положення. Детально були розглянуті такі питання: роль предмета «Основи здоров’я» у навчанні  життєвим навичкам,  організація, методи навчання  та навчально-методичне забезпечення курсу »Вчимося жити разом». Обговорено основні питання організації та проведення тренінгів з метою інтеграції курсу.

        Вчитель предмета «Основи здоров’я» Рідківської загальноосвітньої школи Л.М.Мурару провела з присутніми тренінг за програмою для учнів 7 класу «Конструктивне розв’язання конфліктів».

      Крім питань, пов’язаних з інтеграцією курсу « Вчимося жити разом» у зміст навчального предмета « Основи здоров’я» , було розглянуто не менш актуальне питання у діяльності закладів загальної середньої освіти: «Формування готовності педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії» Інформувала завідувач ПМПК районного методичного кабінету відділу освіти Л.І.Янкова. А заняття з елементами  тренінгу з цього питання провела практичний психолог Зеленогайської загальноосвітньої школи У.П.Сольська.

     Учасники круглого столу також ознайомились з особливостями проходження дистанційних он-лайн курсів та проведення он-лайн-опитування учителів та учнів щодо ефективності впровадження навчального курсу «Вчимося жити разом».

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 424
  • 579
  • 11 392
  • 45 481
  • 1 177 133
  • 1 307 804
  • 156