Найновіше:

Педагогіка партнерства –
один з компонентів формули НУШ

 «До Нової української школи без тривог». Під таким гаслом повинна здійснюватися просвітницька робота вчителя з батьками стосовно освітніх реформ та запровадження концептуальних засад Нової української школи.

Практика пілотних шкіл свідчить про підвищений рівень батьківської тривоги за результат реформи. Тривога виникає перед невідомим… Тому важливо попередити переживання батьків майбутніх першокласників, зробити їх однодумцями, помічниками на шляху до Нової української школи. Батьки мають зрозуміти, що новий зміст освіти спрямований на формування компетентної особистості, яка  успішно самореалізується  в сучасному суспільстві. І значний внесок у вдале запровадження засад Нової української школи належатиме їм.

Крокуйте до нової школи разом з батьками.  Складіть перелік сайтів, де вони можуть самостійно ознайомитися зі змінами в освіті, корисних сайтів, які допоможуть у вихованні дитини.

Це стосується не лише батьків, чиї діти наступного року підуть до школи, а усіх батьків. Впевнена, що решта школярів також бажають вчитися по-новому. 

Залучіть батьків  до он-лайн курсів на сайті EdEra.

Онлайн-курс відкритий для всіх бажаючих. Курс буде корисний та цікавий батькам, чиї діти навчаються в школі, адже один із розділів курсу, «Нейропсихологія», дозволяє зрозуміти особливості функціонування мозку дитини, виявити причини труднощів у навчанні й усунути їх. А в модулі «Інклюзивна освіта» розглядаються методики навчання для дітей із особливими потребами. 

Зверніться ще раз до додатків листа Міністерства освіти і науки України від 01.02.2018 №1/9-73 «Щодо деяких організаційних питань з підготовки педагогічних працівників на сайті студії онлайн – освіти EdEra», проаналізуйте хто з батьків спроможний самостійно зареєструватися.  А якщо потрібно,-  допоможіть. Адже ви – партнери.

 

С.І.Бузумурга

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 1
  • 92
  • 817
  • 40 343
  • 158 273
  • 1 101 184
  • 1 210 392
  • 64