Найновіше:

16  лютого  2018 року на базі Новоселицької гімназії відбувся районний семінар-практикум вчителів початкових класів з проблеми: «Інтегроване навчання в початковій школі». Досвідом з теми поділилися педагоги початкової ланки Зеленогайського закладу загальної середньої освіти.

Керівник шкільного методичного б’єднання  Волощук Тетяна Октавіанівна  презентувала присутнім візитку навчального закладу, кількісний та якісний склад педагогів, що залучені до навчально-виховного процесу у початковій ланці.

Основною категорією учасників заходу були вчителі, які наступного навчального року розпочнуть реалізацію концептуальних засад  Нової української школи.

З основних  питань запровадження інклюзивної освіти у закладах освіти виступила завідуюча ПМПК Янкова Лариса Іванівна.

У ході виконання завдань по групах під час заняття з елементами тренінгу «Формування готовності педагогічних працівників до роботи в умовах інклюзії», яке провела практичний психолог Зеленогайської школи Сольська У.П., учасники проаналізували усі переваги та недоліки перебування дитини з особливими потребами у загальноосвітньому класі, у спеціальній школі та інклюзивному класі. 

Питанню актуальності інтеграції навчання, як одній з рис новизни нового Державного стандарту початкової загальної освіти,  приділила увагу методист РМК Бузумурга С.І. 

Ідея реалізації інтегративного підходу до навчання – важливий фактор, що сприяє підвищенню якості навчально-виховного процесу у початкових класах.

До уваги учасників  було представлено відеозапис інтегрованих уроків: у 1-му класі (Довганюк Л.Т.) з теми «Природознавство «Домашні улюбленці», трудове навчання «Картина з пластиліну Котик», у 2-му (Волощук Т.О.) – «Природознавство «Як  звірі пристосувались до життя взимку», українська мова «Рід іменників», у 3-му класі (Літературне читання «Коли твір відкриває свої таємниці», українська мова «Іменник як частина мови. Рід іменників». Вчителі класоводи ретельно проаналізували уроки, аргументовано розкрили дібрані відповідно до інтеграції форми та методи роботи.

Майстер-клас з методики тематичного підходу до інтегрованого навчання Лепбук, яка анонсується у програмі  третього модуля он-лайн курсів платформи EdEra, провела  з колегами Горбатюк В.Д.

До матеріалів семінару вчителі початкових класів Зеленогайської школи додали розроблені на засіданні ШМО варіанти інтеграції змісту  навчальних предметів по класах.

Власним досвідом з теми семінару поділилася з присутніми  вчитель початкових класів Новоселицької гімназії Кодряну Л.П.

Призначенню та виготовленню танграму – навчального засобу, який є у  переліку засобів навчально-виховного процесу в майбутніх перших класах,  присвятила свій  виступ вчитель початкових класів Мамалигівського закладу загальної середньої освіти М.С. Молдован.

На завершення семінару з урахуванням зауважень та пропозицій учасників були прийняті методичні рекомендації щодо здійснення інтеграції у початкових класах.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 39
  • 364
  • 6 487
  • 52 114
  • 1 143 191
  • 1 263 546
  • 380