Найновіше:

21.02.2018 року на базі районного методичного кабінету відбувся районний майстер-клас для молодих педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти району та ОТГ.

Захід на тему «Організація діяльності педагога-організатора, правильний розподіл часу. Організація діяльності учнівського самоврядування» був проведений досвідченими педагогами-організаторами Рингацького (І.І.Ватаманюк) та Чорнівського (С.І.Остафійчук) навчально-виховних комплексів.

Відкрив майстер-клас завідувач РМК С.А.Власов, який оголосив тему зустрічі, план роботи, окреслив цілі та завдання зустрічі.

Під час теоретичної частини І.І.Ватаманюк – презентувала власний досвід роботи щодо організації діяльності, зокрема окресливши основні напрямки роботи педагога-організатора, акцентувала увагу на актуальних формах виховної роботи. Також, Ірина Іллівна презентувала учасникам майстер-класу циклограму діяльності педагога-організатора, яка розроблена з метою чіткої організації щоденної роботи. У своєму виступі І.І.Ватаманюк акцентувала увагу на важливості дотримання основних орієнтирів виховання особистості та національно-патріотичного виховання.

Практична частина пройшла у діловій грі «Країна самоврядування», яка передбачала розгляд всіх етапів створення органів учнівського самоврядування, норм підготовки основних регламентуючих документів, проведення організаційної роботи щодо обрання лідерів. Також, організатори були ознайомлені із змістом діяльності та структурою Новоселицької районної ради учнівського самоврядування.

Крім того, до і після ділової гри педагоги мали можливість здійснити самоаналіз знань щодо діяльності учнівських формувань за допомогою анкети «Що я знаю про самоврядування?!»

Також молоді фахівці мали можливість ознайомитися із узагальненим передовим педагогічним досвідом у напрямку організації діяльності органів учнівського самоврядування.

Практичну частину продовжив круглий стіл «Проблемні питання у діяльності педагога-організатора», який провела С.І.Остафійчук. Вона поділилася власним досвідом, щодо вирішення буденних проблем, із якими можуть стикатися педагоги-організатори у своїй діяльності, дала поради щодо їх вирішення. Учасники майстер-класу мали можливість висловитися щодо проблем, із якими зіткнулися вони у процесі роботи.

Завершився майстер-клас психологічним модулем, який полягав у міні-тренінгу «Раціональний розподіл та використання робочого часу». Його провела практичний психолог та соціальний педагог Рингацького НВК Г.І.Стецик. Під час тренінгу організатори спробували визначити для себе основні «поглиначі часу», виокремити з них найсильніші, спробували проаналізувати свою завантаженість та отримали поради щодо раціонального використання часу.

[SvenSoftSocialShareButtons]