Найновіше:

21 лютого 2018 року на базі Драницької ЗОШ відбувся семінар-практикум бібліотекарів району на тему «Професійна компетентність бібліотекаря – запорука ефективного функціонування шкільної бібліотеки».

Метою методичного заходу було розроблення моделі ефективного забезпечення інформаційних потреб учнів засобами шкільної бібліотеки в умовах впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, переходу до нового змісту і термінів навчання.

Семінар відкрила методист з бібліотечних фондів РМК Одажіу Альона Дмитрівна ознайомила учасників з планом та завданнями семінару, наголосила на актуальності теми зустрічі.

Теоретична частина розпочалася із виступу шкільного бібліотекаря Драницької ЗОШ Каштелян Тамари Михайлівни з теми «Професійна компетентність бібліотекаря як запорука ефективного функціонування шкільної бібліотеки», під час якого було зазначено, що не зважаючи на швидкі темпи розвитку сучасних технологій, роль книги залишається такою ж великою, як і раніше. Разом з тим, ефективне функціонування шкільної бібліотеки – це важлива складова всього освітнього процесу у закладі загальної середньої освіти. Також Каштелян Т.М. поділилася досвідом своєї роботи, шляхами підвищення педагогічної майстерності бібліотекаря.

Практичний психолог Драницької ЗОШ Єремія Аліна Валеріївна провела тренінгове заняття, під час якого учасники семінару мали можливість не тільки відпочити, а й ближче познайомитись один з одним. Запропоновані вправи – «Знайомство», «Наші емоції», «Що моя річ знає про мене», «Щасливий номер» – були спрямовані на підвищення самооцінки, налаштування себе на успіх, формування  в собі людини, яке керує своїм життям та впливає на обставини.

На завершення семінару з урахуванням зауважень та пропозицій учасників були прийняті  методичні рекомендації. 

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 74
  • 3 597
  • 7 895
  • 78 839
  • 1 144 642
  • 1 260 730
  • 129