Найновіше:

 28 лютого 2018 року на базі Котелівського НВК було проведено районний інтегрований семінар для вчителів математики та економіки з проблеми «Кооперативне навчання на уроках математики та економіки».
Зустріла учасників семінару заступник з навчально-виховної роботи Котелівського НВК Берча М.М., яка ознайомила вчителів з візиткою школи.В теоретичній частині методист РМК Гергеліжіу В.О. розказав про шляхи підвищення ефективності підготовки випускників шкіл до ЗНО з математики, а методист РМК Гульпак А.Ф. розказав про роль інтегрованих уроків математики та економіки.
Практичну частину відкрила вчитель математики Котелівського НВК Куцак Л.В. Вона продемонструвала презентацію проектів учнів на тему «Відсотки у математиці». Також Лора Василівна розказала учасникам про важливість підготовки учнів до ЗНО з математики. Вчителі мали змогу опинитись на місці учнів та розв’язати тести ЗНО.
Продовжила роботу семінару практичний психолог Котелівського НВК Житарюк М.Л., яка провела бесіду за допомогою презентації «Підготовка педагогічних працівників до роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії».
Інтермецо для учасників семінару влаштувала вчитель української мови та літератури Котелівського НВК Руснак С.С., провівши пізнавальну бесіду з презентацією на тему «Ваш друг – числівник».
Калетник В.В. провів з учасниками майстер-клас по розв’язуванню задач підвищеної складності. Василь Васильович поділився досвідом участі в обласному етапі конкурсу «Юний математик».
Наступним етапом стала презентація вчителя математики Трипадуш О.В. та вчителя економіки Карлащук І.А. на тему « Безробіття і зайнятість трудових ресурсів».
Учасники семінару накопичили багато позитивних емоцій та корисної інформації. Закінчився семінар круглим столом, де обговорювалась тема семінару, було запропоновано та прийнято ряд методичних рекомендацій.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 2
  • 1 771
  • 317
  • 41 453
  • 133 655
  • 1 067 800
  • 1 171 820
  • 97