Найновіше:

22 лютого 2018 року на базі Чорнівського НВК відбувся майстер-клас для молодих вчителів природознавства на тему «Використання ігрових методів навчання на уроках природознавства, як один із шляхів активізації мислення школяра». Майстер-клас був проведений за участю методиста з природничих дисциплін РМК Волкової Ольги Володимирівни, заступника директора з навчально-виховної роботи Ревеги Зіни Іванівни, координатора інклюзивної освіти Боднар Ірини Василівни та вчителя географії і природознавства Бринзей Анни Іванівни Чорнівського НВК.

Учасників майстер-класу гостинно зустріла адміністрація школи і члени учнівського самоврядування й провели невелику екскурсію по освітньому закладу, висвітлюючи історичні факти, здобутки та напрацювання педагогічного та учнівського колективів.

Відкрила майстер-клас методист з природничих дисциплін РМК Волкова Ольга Володимирівна. Вона ознайомила молодих вчителів природознавства з планом роботи, цілями, завданнями майстер-класу та підкреслила актуальність теми, що розглядатиметься.

Під час теоретичного модулю Волкова О. В. познайомила молодих фахівців з ігровими технологіями, які можна застосовувати на уроках природознавства для активізації мислення та пізнавальної діяльності школярів. Адже гра – простий і природний спосіб пізнання людиною навколишньої дійсності. Це могутній чинник психологічної адаптації дитини в соціумі, який сприяє формуванню характеру. Граючись дитина мудрішає, набуває досвіду спілкування з іншими дітьми, набуває життєвого досвіду, засвоює основні цінності цивілізованого суспільства. Видатні педагоги минулого і сучасності визначали гру як розвивальну діяльність, що сприяє розвитку всіх компетентностей людини. Також вчитель природознавства Анна Іванівна Бринзей ділилася своїм досвідом роботи в даному напрямку і запропонувала колегам зануритися у ігровий світ школярів під час узагальнення теми «Земля як планета» в 5 класі.

Інклюзивний модуль презентувала координатор інклюзивної освіти Чорнівського НВК Боднар Ірина Василівна Вона поділилася досвідом роботи із дітьми з особливими освітніми потребами і надала практичні рекомендації щодо інклюзивного навчання.

На завершення майстер-класу молоді вчителі природознавства Новоселицького району взяли участь у «Колі обговорення», де ділилися своїми враженнями і підводили підсумки заходу. Ольга Володимирівна проаналізувала роботу методичного об’єднання вчителів природознавства за I півріччя 2017-2018 н.р. Були прийняті також методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 3 444
  • 1 636
  • 25 795
  • 111 652
  • 950 113
  • 1 044 880
  • 88