Найновіше:

Під такою назвою  27 лютого 2018 року відбувся районний інтегрований семінар-практикум, в якому взяли участь  вчителі-логопеди, асистенти вчителів, практичні психологи інклюзивних закладів та  вчителі індивідуального навчання учнів з особливими освітніми потребами.

Метою семінару було підвищення методичного рівня, просвіти та практичної діяльності педагогічних працівників в умовах інклюзії, висвітлення системної діяльності шкільної команди взаємодії Строїнецького НВК, спрямованої на створення комплексної системи психолого-педагогічних умов, що сприяють засвоєнню знань, умінь і навичок, успішній адаптації, особистісному становленню дітей з порушеннями психофізичного розвитку, позитивному формуванню їх стосунків з однолітками, інтеграції в соціумі.

Учасники семінару прийняли участь в занятті з елементами тренінгу щодо формування  психологічної готовності  до  роботи з дітьми з ООП, спрямованого на подолання упередженого ставлення до дитини з порушеннями психофізичного розвитку, руйнування міфів і стереотипів, а також активно та творчо прийняли участь в майстер класі з розвитку дрібної моторики по  виготовленню мерцишорів.

Учасники обговорили актуальні проблеми щодо організації та проведення індивідуального та інклюзивного навчання, поділилися досягненнями із впровадження інноваційних розробок у корекційний процес та відмітили високий професійний рівень педагогічного колективу Строїнецького НВК в підготовці та  проведенні районного семінару-практикуму.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви