Найновіше:

На базі Тарасівецької загальноосвітньої школи 14 березня 2018 року відбувся майстер-клас з молодими вчителями предмету «Захист Вітчизни» району та ОТГ.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти В.Горбатюк у своєму виступі розкрив актуальність теми майстер-класу та визначив основні завдання.  Звернув увагу учасників майстер-класу на підвищенні ролі гуртків у закладах загальної середньої освіти щодо військово-патріотичного виховання учнівської молоді та оволодівання допризовниками знань з  тактичної підготовки. Зокрема, було сказано, що зміст освітнього матеріалу гуртків має передбачати засвоєння як теоретичних знань, так і практично-прикладних умінь та навичок. Підсумкові заняття гуртків мають проводитися у вигляді конкурсів та змагань, присвячених Дню Збройних Сил України, Дню Захисника Вітчизни, під час проведення тематичних заходів, присвячених визволенню населених пунктів району, області та України від нацистських окупантів у Другій світовій війні, а також пам’яті тих, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.  Під час змагань-конкурсів гуртківці мають демонструвати свої знання з історії розвитку українського війська, сучасних Збройних Сил України , вміння й навички виконання стрільби з пневматичної гвинтівки,  розвитку фізичної витривалості,  уваги, волі тощо.  

Свій досвід роботи з розділу тактичної підготовки «Основи загальновійськового бою» презентував вчитель предмету »Захист Вітчизни» Тарасівецької загальноосвітньої школи Г.Тіху,

Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Рокитненської загальноосвітньої школи М.Попов презентував власний досвід з питання ролі гуртків у військо-патріотичному вихованні школярів.

Учасники майстер-класу ознайомились з об’єктами навчально-матеріальної бази  предмету «Захист Вітчизни»  та відвідали шкільний музей.

Також була проведена бесіда з учнями  9 – 11 класів школи на тему         « Військова освіта в Україні та особливості прийому громадян на навчання у військові навчальні заклади».

На завершення методичного заходу практичний психолог школи Ф.Келя  виступила з  питання роботи педагогічних працівників з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії.

         В роботі майстер-класу  взяли активну   участь:  начальник відділу районного військового комісаріату, капітан О.Грикаловський та військовослужбовець прикордонної служби України , прапорщик І.Мойса.

[SvenSoftSocialShareButtons]