Найновіше:

На базі Тарасівецької загальноосвітньої школи 14 березня 2018 року відбувся майстер-клас з молодими вчителями предмету «Захист Вітчизни» району та ОТГ.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти В.Горбатюк у своєму виступі розкрив актуальність теми майстер-класу та визначив основні завдання.  Звернув увагу учасників майстер-класу на підвищенні ролі гуртків у закладах загальної середньої освіти щодо військово-патріотичного виховання учнівської молоді та оволодівання допризовниками знань з  тактичної підготовки. Зокрема, було сказано, що зміст освітнього матеріалу гуртків має передбачати засвоєння як теоретичних знань, так і практично-прикладних умінь та навичок. Підсумкові заняття гуртків мають проводитися у вигляді конкурсів та змагань, присвячених Дню Збройних Сил України, Дню Захисника Вітчизни, під час проведення тематичних заходів, присвячених визволенню населених пунктів району, області та України від нацистських окупантів у Другій світовій війні, а також пам’яті тих, які віддали своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.  Під час змагань-конкурсів гуртківці мають демонструвати свої знання з історії розвитку українського війська, сучасних Збройних Сил України , вміння й навички виконання стрільби з пневматичної гвинтівки,  розвитку фізичної витривалості,  уваги, волі тощо.  

Свій досвід роботи з розділу тактичної підготовки «Основи загальновійськового бою» презентував вчитель предмету »Захист Вітчизни» Тарасівецької загальноосвітньої школи Г.Тіху,

Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Рокитненської загальноосвітньої школи М.Попов презентував власний досвід з питання ролі гуртків у військо-патріотичному вихованні школярів.

Учасники майстер-класу ознайомились з об’єктами навчально-матеріальної бази  предмету «Захист Вітчизни»  та відвідали шкільний музей.

Також була проведена бесіда з учнями  9 – 11 класів школи на тему         « Військова освіта в Україні та особливості прийому громадян на навчання у військові навчальні заклади».

На завершення методичного заходу практичний психолог школи Ф.Келя  виступила з  питання роботи педагогічних працівників з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії.

         В роботі майстер-класу  взяли активну   участь:  начальник відділу районного військового комісаріату, капітан О.Грикаловський та військовослужбовець прикордонної служби України , прапорщик І.Мойса.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви