Найновіше:

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13 жовтня 2017 року № 150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році», з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення ЗНО, в 2018 році пробне ЗНО проводилось 24 березня з української мови і літератури та 31 березня з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

В Новоселицькому районі на тестування з української мови та літератури зареєструвалось 358 учасників, з’явилося – 344 (явка 96,1%). Загальна кількість учнів, які взяли участь у пробному ЗНО з інших предметів – 196(явка 94,2%) з них:

у тестуванні з історії – 90 (явка 94,7%);

з математики – 21 (95,5%);

з фізики – 4 (100%);

з хімії – 10 (100%);

з біології – 30 (96,8%);

з географії – 12 (80,0%);

з англійської мови – 22 (91,7%);

з французької мови – 7 (100%).

 Учасники тестування в реальних умовах, із дотриманням усієї процедури зовнішнього незалежного оцінювання, в умовах відведеного часу виконували завдання.

Традиційно, тестування розпочалося об 11:00 год. Допуск до пунктів проведення пробного ЗНО здійснювався за паспортом або іншим документом, що посвідчує особу, а також запрошенням-перепусткою. Тестування відбулося з дотриманням процедури проведення згідно Регламенту та нормативно-правових документів, які регулюють організацію пробного ЗНО в 2018 році.

Кожен учасник відчував хвилювання. Проте тренування в умовах реального часу дало можливість його учасникам в умовах реального тестування відчувати себе більш комфортно.

Як і минулого року, цьогоріч для учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання діяв спеціальний онлайновий сервіс, з допомогою якого можна визначити результат тестування. Сервіс вже доступний з 24 березня на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та в особистих кабінетах учасників пробного ЗНО, створених на сайтах регіональних центрів.

Для отримання результатів пробного ЗНО учаснику потрібно занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» сайту Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти (посилання на сервіс розташоване на головній сторінці в «особистому кабінеті»).

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви