Найновіше:

Інтеграційні процеси в освіті останніми роками посідають щораз важливіше місце, оскільки вони спрямовані на реалізацію нових ідеалів – формування цілісної системи знань і вмінь особистості, розвиток їх творчих здібностей та потенційних можливостей. Як наслідок, постає питання підвищення фахової компетентності педагогів, з’являються нові «критерії оцінювання» їх професійності: стійка мотивація пізнання нового, здатність педагогічних працівників до самоосвіти, усвідомлення ними необхідності навчатися впродовж всього професійного життя.Формування мотивації професійного зростання, стимулювання самовдосконалення та прагнення до самореалізації, «підняття» рівня педагогічної діяльності – завдання інтегрованих семінарів. 

Саме з цією метою 29 березня 2018 року на базі НВК «Боянська гімназія» був проведений інтегрований семінар для вчителів української мови і літератури, румунської мови і літератури та іноземних мов. Семінар проходив за модулями (організаційний, теоретичний, практичний та підсумковий). На початку заходу до присутніх із вітальним словом звернулася директор школи Гавка С.Д., яка ознайомила присутніх з історією та сучасним життям закладу освіти, особливу увагу звернувши на багатогранність проектів у стінах навчально-виховного комплексу.

Поділившись на секції, учасники заходу обговорили теоретичні та практичні аспекти ефективного впровадження сучасних методів навчання, підвищення рівня мовленнєвої компетентності учнів, самостійної роботи учнів на уроках мови і літератури, поділились досвідом роботи шкільного мовного табору. Присутні мали можливість ознайомились з роботою педагогів навчального-виховного комплексу, а саме:  Бузей А.В. та Гавки М.Ф., вчителів української мови та літератури, Дирди Р.М. та Семенюк А.М., вчителів румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної), Басараби К.І., вчителя іноземної мови. Також під час роботи у секціях виступили Ротару Л.М. та Скрипник О.Ю., методисти РМК та керівник районного методичного об’єднання вчителів англійської мови Тоака Ю.В.

Перед учасниками заходу виступила Гончарюк Г.І., заступник директора з науково-методичної роботи щодо проведення науково-дослідницької, пошукової роботи з обдарованими учнями в умовах сучасного закладу загальної середньої освіти, ознайомила з роботою наукового товариства «Еврика». Педагоги району мали можливість послухати учнів, які презентували свої наукові роботи.

Жук Л.В., вчитель-логопед НВК «Боянська гімназія» розказала про особливості роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання.

Цікаво і змістовно вчителями закладу освіти (Дирда Р.М., Бузей А.В., Басараба К.І.) проведено ділову гру з проблеми семінару, під час якої вчителі мали змогу долучитись до виконання різнопланових творчих завдань, що сприяли розвитку їх креативного мислення, підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності.

Під час підведення підсумків семінару вчителі поділилися своїми враженнями та відмітили, що застосування інтеграційних форм сприяє утвердженню взаєморозуміння і поліпшенню співпраці вчителів та учнів у процесі здобуття знань. Саме така співпраця відкриває широкі можливості для поглиблення знань учнів, залучення їх до активних форм роботи, постійного пошуку нового, стає гарантом життєвого успіху.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви