Найновіше:

Однією з важливих якостей сучасного  педагога, умов успішності його як професіонала є готовність до інноваційної діяльності, що передбачає  мотиваційно-ціннісне ставлення до професійної діяльності, володіння високим рівнем теоретичних знань і практичної діяльності, ефективними способами і засобами досягнення педагогічних цілей, здатності до  творчості, вміння спрямовувати освітній процес на особистість учня, вибудовувати свою професійну діяльність так, щоб кожен учень мав необмежені можливості для самостійного і високоефективного розвитку.

     З цією метою четвертого квітня 2018 року на базі Котелівського навчально-виховного комплексу відбувся інтегрований семінар учителів навчальних предметів «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни» та фізичної культури на тему: «Використання творчих можливостей в інноваційній діяльності вчителів предметів «Фізична культура», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни»».

    Для гостей освітнього закладу урочисто прозвучали слова-привітання від  юних котелівчан. А візитку Котелівського навчально-виховного комплексу представила його керівник Крупник Віталіна Володимирівна.

    В рамках практичного модуля учасники інтегрованого семінару мали змогу побачити:

  – майстер –клас «Впровадження передового педагогічного досвіду на уроках фізичної культури з волейболу» (вчитель Котелівського НВК Ротар Ю.В.);

  – майстер-клас «Формування стійкого інтересу учнів до занять фізичної культури, здорового способу життя через навчання футболу» (вчитель Новоселицької ЗОШ№3 Боднарчук О.В.);

– майстер-клас  «Формування екологічної грамотності та здорового способу життя як ключової компетентності на уроках предметів «Фізична культура», «Основи здоров’я»( вчитель Котелівського НВК Крупник В.В.) ;

– майстер-клас «Чирліндинг як засіб фізичного виховання та покращення стану здоров’я школярів»(вчитель Магальської ЗОШ Трішкеу Д.І.);

– фрагмент проведення військово-патріотичної гри »Сокіл»(«Джура»)                     (вчителі Котелівського навчально-виховного комплексу Ротар Ю.В., Ротар О.М., Рошко Н.О.).

    Практичний психолог освітнього закладку  Житарюк М.Л.  виступила з  питання готовності педагогічних працівників до роботи  з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах інклюзії. А начальник відділення районного військового комісаріату Грикаловський О.П. провів бесіду з учнями  9 – 11 класів школи на тему «Військова освіта в Україні та особливості прийому громадян на навчання у військові навчальні заклади».

    На завершення методист районного методичного кабінету відділу освіти Горбатюк В.Т. ознайомив колег з методичними рекомендаціями щодо впровадження інноваційних технологій в освітній процес закладів загальної середньої освіти району та ОТГ та наголосив, що головним завданням спільної роботи вчителів предметів «Фізична культура», «Основи здоров’я», «Захист Вітчизни»» є формування в учнів стійкої мотивації щодо збереження свого здоров’я та здоров’я інших, розвиток життєвих (соціально-психологічних) та спеціальних навичок,  збереження та зміцнення їх фізичного і психічного здоров’я.

      Учасники інтегрованого семінару  обмінялися враженнями, обговорили існуючі проблеми з розглянутої теми.

[SvenSoftSocialShareButtons]