Найновіше:

За такою темою відбувся майстер-клас учителів українознавства на базі районного методичного кабінету 27 квітня 2018 року.

Розпочався захід презентацією Подвірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку підготували учні 8-9 класів.

 У виступі-презентації, який супроводжувався і відеороликами, вчитель українознавства Вержак Лариса Петрівна разом з учнями представила народні ремесла та промисли, які побутують у селі Подвірне. Особливо всіх зацікавило таке ремесло як гончарство.

Учасники майстер-класу наголосили на тому, що ми мусимо зберігати народні традиції, вироблені українцями впродовж тисячоліть, щоб наші нащадки не втратили той потяг до краси й досконалості, який надихав наших предків. Народні мистецькі вироби зберігають енергію нації, тому не слід забувати, що які б нові мистецькі цінності не створили художники-професіонали, народна мистецька традиція залишається тим невичерпним джерелом, яке живитиме серця і душі людей вічно.

Наступним етапом заходу була презентація Ротар Тетяни Володимирівни, вчителя українознавства Слобідського НВК, яка ознайомила присутніх з народними промислами с.Слобода.

Скрипник Ольга Юріївна, методист РМК виступила з презентацією з теми майстер-класу. Ремесла, про які йшлось у презентації здавна побутували як допоміжні види господарської діяльності, давали можливість не тільки підтримувати матеріальний рівень родини, але й розвивали естетичний смак, виробляли одвічний потяг до краси, такий характерний для всього життя й побуту українців. У наш час народні промисли України розвиваються на основі поєднання кращих традицій народної творчості з сучасними здобутками декоративно-ужиткового мистецтва, збагачуються новими видами, формами, сюжетами, беруть активну участь у задоволенні матеріальних, духовних і естетичних запитів народу.

Цікаво і змістовно проведений майстер-клас не залишив байдужим жодного з присутніх. Продовжилося обговорення, спілкування.

[SvenSoftSocialShareButtons]