Найновіше:

Вчора, 25 вересня в рамках міжнародної Програми реформи освіти в Україні, за підтримки Міністерства освіти і науки Фінляндії на Новоселиччину завітала представник фінської експертної делегації Сірпа Вінерва – експерт консультант з питань освіти Міністерства освіти та науки Фінляндії, яка має 30-річний досвід співпраці в галузі розвитку освіти в Африці, Азії та Латинській Америці.

Представника іноземної делегації супроводжували освітяни області, зокрема М.О.Унгурян – головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації, Л.М.Тарангул – директор Чернівецької філії Інституту модернізації змісту освіти, О.Р.Остафій – методист Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.

Основною метою візиту було ознайомлення з багаторічним досвідом діяльності закладів загальної середньої освіти з навчанням мовами національних меншин, який буде використаний під час запровадження спільної Українсько-Фінської програми.

Досвід Новоселиччини щодо запровадження в освітній процес представ Новоселицький районний ліцей.

На початку зустрічі, начальник відділу освіти райдержадміністрації А.І.Руснак представила район, розповіла про систему освіти, акцентувала увагу на здобутках освітян та перспективах розвитку освітньої галузі.

Із привітаннями до гостей звернувся заступник Новоселицького міського голови С.В.Арсеній, який акцентував увагу на співпраці громади із освітніми закладами.

Продовжила зустріч директор ліцею І.М.Каліструк, яка представила заклад, розповіла про систему роботи, поділилася досвідом у впровадженні білінгвальної освіти.

У другій частині зустрічі, за круглим столом пані Сірпа Вінерва мала можливість поспілкуватися із педагогічним колективом, який, в свою чергу, на високому методичному рівні презентував власні напрацювання, ідеї, педагогічні знахідки та творчі досягнення.

[SvenSoftSocialShareButtons]