Найновіше:

У вересні-жовтні кожного навчального року збірні команди учнів Новоселицького району приймають участь в обласних турнірах юних знавців природничих дисциплін. Турнір є складовою частиною комплексної програми Міністерства освіти і науки України з пошуку, виховання, навчання та професійної орієнтації творчої обдарованої особистості.

Турнір є командно-особистим змаганням школярів (згідно з п. 1.10 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за № 1318/20056) у їхній здатності розв’язувати складні біологічні, фізичні, хімічні, географічні проблемні завдання, подавати рішення в переконливій формі й захищати їх у науковій дискусії.

Для обговорення на Турнірі використовується заздалегідь опублікований перелік завдань. На Турнірі використовують завдання відкритого типу (тобто такі, що не мають остаточного й однозначного розв’язку), що припускають велику різноманітність підходів. Умови завдань сформульовані максимально стисло і не містять усіх необхідних для розв’язку даних, тому під час розв’язання необхідно самостійно зробити певні припущення, обрати модель для побудови відповіді. Завдання виконуються колективно. Розв’язання завдань припускає проведення самостійних експериментальних та теоретичних досліджень, дозволяється використання будь-яких літературних джерел, а також консультації з фахівцями.

У 2018-2019 навчальному році наші збірні команди взяли участь у Турнірі юних біологів та Турнірі юних фізиків, де зайняли почесні II та III місця. Команда юних біологів складалася із 5 учасників, а саме: Рудько Олексадри (Новоселицька ЗОШ №3 I-III ступенів), Кордунян Олександри (Мамалигівська ЗОШ I-III ступенів) Фалки Кароліни (НВК «Боянська гімназія»), Руснак Анастасії (Котелівський НВК) та Житарюк Марини (Рингацький НВК). Завдяки наполегливій праці вчителів-наставників з біології та пошуковій діяльності учнів команда виборола «срібло». Дівчата запекло змагалася з конкурентами і у фінальному бою поступилася лише збірній команді юних біологів із міста Чернівці.

Команда юних фізиків складалась з 3 дівчаток та 2 хлопців Новоселицької гімназії: Каптар Діани, Безверхньої Вікторії, Березко Олександра, Дирди Івана та Тівашова Олександра. Не дивлячись на те що були в команді і учні 8-х класів, наша команда яку підготував вчитель Новоселицької гімназії Блейбер Дмитро Михайлович виборола 3 місце.

Вітаємо переможців та бажаємо ще більших успіхів!!!

[SvenSoftSocialShareButtons]