Найновіше:

26 жовтня 2018 року в комунальному закладі “Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді” відбувся Обласний збір юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів.

Основними завданнями збору є залучення учнівської молоді до активного процесу навчання, самоосвіти; поглиблення змісту роботи на шкільних навчально-дослідних земельних ділянках, теплицях, мікрофермах, живих кутках; сприяння розвитку дослідницької, експериментальної та практичної роботи в школах і позашкільних навчальних закладах області; виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, підготовка учнівської молоді до навчання у вищих учбових закладах.

Цього року, 25 жовтня, на базі КЗ ЧОЦЕНТУМ урочисто відчинив свої двері контактний зоомайданчик присвячений пам’яті Василя Аксенина, Героя Небесної сотні. Відомо, що за життя Василь Степанович був дуже доброю людиною і у нього було захоплення — він любив тварин. Саме тому цього року проведення обласного збору юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів присвячено його пам’яті.

Захід проводився за такими номінаціями: «Аграрництво», «Садівництво», «Зоологія», «Тваринництво», «Квітникарство», «Фітодизайн». До складу журі входили науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Придністровської дослідної станції садівництва, представники відділу природи Чернівецького краєзнавчого музею, Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

Директор закладу Людмила Юріївна Головченко привітала учасників і педагогів та побажала успішного захисту, наснаги на майбутні дослідження і практичну роботу.

Журі уважно вислухало дітей, надало консультації по  плануванню, методиках проведення науково-дослідницької роботи, а також звернуло увагу присутніх на те, що старанна праця учнів у трудових об’єднаннях неабияк сприяє отриманню високих результатів.

Цього року Новоселицький район на Зборі представляла команда у складі 6 учнів та їх наставників, які провели цікаву і змістовну роботу

Фахівці підкреслили важливість подібних заходів і їх значення у творчому самовдосконаленні та професійному самовизначенні учнівської молоді.

Здобутком нашої команди на Обласному зборі юних аграрників, садівників, зоологів-тваринників, квітникарів-дизайнерів стали призові місця, а саме:

I місце в номінації «Аграрництво» – Думініка Ліна, учениця 11 класу Мамалигівської ЗОШ, Мамалигівської ОТГ (керівник Абрамчук А.А.);

II місце в номінації «Квітникарство» – Паламарчук Софія, учениця 9 класу Новоселицької ЗОШ №3 I-III ступенів Новоселицької ОТГ (керівник Дишкант А.Д.);

III місце в номінації «Аграрництво» – Хамкевич Богдана, учениця 5 класу Рингацького НВК Новоселицького району (керівник Остафійчук О.В.);

II місце в номінації «Садівництво» – Дисар Дарія, учениця 9 класу Новоселицької гімназії Новоселицької ОТГ (керівник Дисар Я.В.);

III місце в номінації «Фітодизайн» – Степанова Ольга, учениця 6 класу Ртнгацького НВК Новоселицької ОТГ (керівник Остафійчук О.В.).

Щасливі, трохи стомлені, але задоволені, діти роз’їхалися по домівках, сподіваючись на подальші зустрічі в Центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

[SvenSoftSocialShareButtons]