Найновіше:

На виконання плану роботи методичного кабінету на 2018-2019 р. та з метою впровадження в закладах дошкільної освіти Новоселицького району та ОТГ, проведення моніторингу оцінювання рівня розвитку дітей раннього та передшкільного віку як складової, визначення якості освітнього процесу відповідно до вимог базового компонента дошкільної освіти 17.10.2018 був проведений круглий стіл для вихователів закладів дошкільної освіти з проблеми «Моніторинг якості дошкільної освіти: моделі експертної оцінки».

Нормативно-правові та науково-методичні засади проведення моніторингу якості освітнього процесу в ЗДО були окреслені методистом РМК Т.М. Клічук. У ході інтерактивної бесіди вона підвела учасників до того, що найголовнішим критерієм оцінки якості роботи закладу дошкільної освіти є показники рівня сформованості рівня життєвих компетентностей дошкільника: чим ефективніше та різноманітніше дитина розв’язує доступні вікові навчальні та життєві проблеми, тим вища оцінка роботи педагогів та закладу в цілому.

А.О. Поперечна, заступник ДП Довжоцького НВК розкрила методологію комплексної оцінки рівня розвитку дитини старшого дошкільного віку з використанням кваліметричної моделі.

О.В.Зорін вихователь ДНЗ «Віночок» с. Зелений Гай розповіла про ведення «Табелю успіху дошкільника», як засобу визначення рівня досягнень дітей передшкільного віку за освітніми лініями БКДО.

Н.А. Цуканова, керівник методичного об’єднання, вихователь ДНЗ «Дзвіночок» м. Новоселиця окреслила шляхи практичного застосування сучасних діагностичних методик у формі опитувальника для вихователя.

Порівняльний аналіз педагогічного моніторингу рівня засвоєння програмового матеріалу та моніторингу психологічної готовності  дитини старшого дошкільного віку до школи та роль практичного психолога у ході їх організації провела для всіх присутніх Ж.Р. Єремія методист РНК.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 424
  • 579
  • 11 392
  • 45 481
  • 1 177 133
  • 1 307 804
  • 39