Найновіше:

31 жовтня 2018 року на базі Зеленогайської ЗОШ відбувся районний семінар практичних психологів Новоселицького району та ОТГ на тему : «Психологічний супровід в умовах інклюзивного навчання». Заклад освіти представляла директор Зеленогайської ЗОШ О.В.Ткач відео-візиткою,також провела чудову екскурсію по освітньому закладу.

До уваги учасників семінару методистом психологічної служби РМК Ж.Р.Єремія було розкрито детально питання «Про затвердження нового Положення про психологічну службу у системі освіти України».

Директор КУ «Новоселицького інклюзивно-ресурсного центру» відкрила та надала необхідну інформацію про «Психолого – педагогічні та корекційно-розвиткові послуги фахівців в умовах інклюзії.»

Практичним психологом Зеленогайської ЗОШ У.П.Сольською  було проведено заняття з елементами тренінгу «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами» , представлена відео-презентація «Калейдоскоп корекційно-розвиткових занять психолога з дітьми з особливими освітніми потребами»,а також була представлена ще одна презентація з досвіду роботи практичного психолога щодо організації психологічного супроводу інклюзивного навчання.

На завершення семінару був проведений круглий стіл,з метою обговорення та обміном отриманого досвіду . Також методистом психологічної служби РМК Ж.Р.Єремія були надані методичні рекомендації щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви