Найновіше:

31 жовтня 2018 року на базі Зеленогайської ЗОШ відбувся районний семінар практичних психологів Новоселицького району та ОТГ на тему : «Психологічний супровід в умовах інклюзивного навчання». Заклад освіти представляла директор Зеленогайської ЗОШ О.В.Ткач відео-візиткою,також провела чудову екскурсію по освітньому закладу.

До уваги учасників семінару методистом психологічної служби РМК Ж.Р.Єремія було розкрито детально питання «Про затвердження нового Положення про психологічну службу у системі освіти України».

Директор КУ «Новоселицького інклюзивно-ресурсного центру» відкрила та надала необхідну інформацію про «Психолого – педагогічні та корекційно-розвиткові послуги фахівців в умовах інклюзії.»

Практичним психологом Зеленогайської ЗОШ У.П.Сольською  було проведено заняття з елементами тренінгу «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами» , представлена відео-презентація «Калейдоскоп корекційно-розвиткових занять психолога з дітьми з особливими освітніми потребами»,а також була представлена ще одна презентація з досвіду роботи практичного психолога щодо організації психологічного супроводу інклюзивного навчання.

На завершення семінару був проведений круглий стіл,з метою обговорення та обміном отриманого досвіду . Також методистом психологічної служби РМК Ж.Р.Єремія були надані методичні рекомендації щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

[SvenSoftSocialShareButtons]