Найновіше:

Сучасні засоби навчання дають можливість не лише забезпечити учнів глибокими та міцними знаннями, але й, що дуже важливо, ознайомити їх із сучасними методами пізнання, та крім цього підвищити рівень інформаційної культури учнів.

Поряд з цілями, змістом, формами і методами навчання засоби навчання є одним з головних компонентів дидактичної системи. 

 Саме тому під час майстер-класу на тему «Використання сучасних засобів навчання для підвищення рівня якості знань учнів», який відбувся  30 жовтня 2018 року вчителі української мови та літератури Балківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ділилися досвідом з колегами.

Оскільки майстер-клас співпав із днем учнівського самоврядування у відділі освіти, то методисту РМК Скрипник О.Ю. в цей день допомагала учениця 9 класу Новоселицької ЗОШ №3 Гладка Анастасія.

Розпочався майстер-клас з візитки закладу освіти, яку представили учні школи та педагог-організатор (також учитель української мови) Паскарюк Ю.Ю.

Балахтар С.О., вчитель української мови та літератури виступила з презентацією на тему «Застосування засобів навчання на уроках української мови та літератури з використанням відео фрагментів уроків». Вчитель акцентувала увагу на тому, що використання сучасних засобів навчання роблять урок динамічним, яскравим і, звичайно, набагато результативнішим.

Далі учасники заходу взяли участь у тренінгу, який провела Колдар Х.В., соціальний педагог (також учитель української мови). Метою тренінгу було: активізувати творчий потенціал кожного педагога; вчити діяти та спілкуватися, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень; підвищення самооцінки та впевненості у собі та у своїх знаннях, адже часто педагоги сумніваються у своїх можливостях; добір оптимальної стратегії професійної діяльності.

Саінчук К.А., вчитель української мови та літератури провела ділову гру, яка дозволила її учасникам експериментувати, перевіряти різні способи поведінки, творчо та креативно мислити.

Скрипник О.Ю. виступила з презентацією з проблеми майстер-класу після чого, учасники заходу прийняли методичні рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 612
  • 1 197
  • 11 695
  • 45 463
  • 1 180 428
  • 1 306 643
  • 55