Найновіше:

Мова – одна з головних ознак нації, вона забезпечує єдність функціонування і розвиток етносу у просторовому і часовому вимірах. Вона твориться народом, живе у ньому і з ним. А це означає, що через мову кожна людина дотикається до безсмертя свого народу.

Сьогодні, 9 листопада, на Новоселиччині відсвяткували День української мови та писемності. Це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця – послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія. У цей день традиційно відбувся І етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-11 класів та радіодиктант національної єдності. Вісімнадцятий Всеукраїнський радіодиктант національної єдності писали: працівники відділу освіти, районного методичного кабінету, інклюзивно-ресурсного центру, освітніх закладів району та учні (більше 1100 учасників).

Текст диктанту «Крила України» традиційно прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Усі, хто хоче надіслати свої роботи на перевірку, можуть зробити це сьогодні та завтра. Перевірятимуть лише роботи, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення поштою визначатимуть за штемпелем на конверті.

[SvenSoftSocialShareButtons]