Найновіше:

22 листопада  Магалянська ЗОШ зустрічала вчителів фізики району в рамках семінару для вчителів фізики на тему: «Дистанційне навчання в позаурочний час».  Розпочався семінар з візитної карти школи. Діти закладу гарно привітали учасників семінару. Директор школи Гостюк М.Г. також привітав вчителів, після чого провів екскурсію по кабінетам закладу.

Методист РМК Гергеліжіу В.О. ознайомив учасників з планом семінару. Теоретичний модуль почався з урока у 9 класі на тему: «Розв’язання задач з оптики». Вчитель фізики Буженіца О.І. провела урок  у формі грі. Діти були активними та зацікавленими. Продовжила теоретичний модуль вчитель фізики Слобідського НВК Коляско Т.І., яка поділилась своїм досвідом на тему: «Шляхи підвищення інтересу учнів до вивчення фізики». Тамара Іванівна продемонструвала учасникам дуже багато матеріалів та фотографій про свої успіхи та успіхи її учнів. Наступним пунктом у теоретичному модулі стала доповідь вчителя фізики Динівецького НВК Чубрей В.Ф. Віоріка Флорівна повідала вчителям про свою методику підготовки учнів до ЗНО.

Психологічний модуль провела психолог Магалянської ЗОШ Комарницька Д.К. Тренінг був проведений на тему: «Профілактика та подолання синдрому «педагогічного вигорання»». Діана Констянтинівна поділилась досвідом як вчителям завжди підтримувати форму і не допустити вигорання. Тренінг пройшов у теплій та активній атмосфері.
            У практичному модулі вчителі взяли участь у Workshop на тему: «Розв’язання олімпіадних завдань з фізики». Пізніше разом з Вадимом Олександровичем вчителі обговорили особливості олімпіади з фізики.

Завершився семінар за круглим столом де вчителі обмінювались враженнями, і також були прийняті методичні рекомендації.

[SvenSoftSocialShareButtons]