Найновіше:

Саме за такою назвою 23 листопада 2018 року на базі районного методичного кабінету відбувся майстер-клас для вчителів українознавства. Розпочався захід презентацією навчально-виховного комплексу «Боянська гімназія».

Наступним етапом майстер-класу стали презентації науково-дослідницьких робіт учнів навчально-виховного комплексу «Боянська гімназія» на теми: «Хустка в обрядах та звичаях українського народу», «Буковинська тайстра», «Храми нашого села». Промисли, які досліджували учні не тільки здавна підтримувати матеріальний рівень родини, але й розвивали естетичний смак, виробляли одвічний потяг до краси, такий характерний для всього життя й побуту українців.

Далі вчитель українознавства навчально-виховного комплексу Бабій Дора Георгіївна провела з учасниками заходу брейн-ринг. Брейн-ринг – це крок до інтелектуальної згуртованості, спонукання до особистісного росту. Учасники переконались, щоб досягнути успіху, варто докласти зусиль.

Сьогодні активно впроваджується  інклюзивне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами та їх соціалізація у житті українського суспільства. І такі зміни важливі в контексті розвитку України як демократичної держави, де кожен громадянин має можливості для реалізації свого потенціалу. З цією метою, перед вчителями виступила Янкова Лариса Іванівна, працівник КУ «НІРЦ» з теми «Інклюзивний простір. Практичні кроки».

Скрипник Ольга Юріївна, методист РМК виступила з презентацією з теми майстер-класу та підготувала віртуальну екскурсію у Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішному.

Усі присутні наголосили на тому, що ми мусимо берегти народні традиції, вироблені українцями впродовж тисячоліть, щоб наші нащадки не втратили цей потяг до краси й досконалості, який надихав наших предків. Не слід забувати, що які б нові мистецькі цінності не створювали умільці, народна традиція залишається тим невичерпним джерелом, яке живитиме серця і душі людей вічно.

Цікаво і змістовно проведений майстер-клас не залишив байдужим жодного з присутніх. Продовжилося обговорення, спілкування та прийняття методичних рекомендацій.

[SvenSoftSocialShareButtons]