Найновіше:

05.12.2018 на базі Щербинецького НВК відбувся  майстер-клас для фізінструкторів ЗДО та ДП НВК. Педагоги ділились досвідом роботи, який спрямований на збереження та зміцнення здоров’я дітей. Поряд із традиційними заходами фізкультурно-оздоровчої роботи вихователь дошкільного підрозділу Щербинецького НВК Кіцен Людмила Іванівна ділилась  інноваційними технологіями, які впроваджує в практику своєї роботи, серед них:

 – фітбол – аеробіка за системою Катерини Серебрянської. Заняття на фітболах розвивають гнучкість, почуття рівноваги, координацію рухів;

– ігровий стретчинг для розвитку та гнучкості хребта;

– вправи за методом дихальної гімнастики Стрельникової;

– звукова гімнастика;

– гімнастика хатха – йога;

– міогімнастика;

– фітотерапія, ароматерапія, дендротерапія, піскотерапія, рефлексотерапія;

– етюди душі, тощо.

         Марія Богданівна Скрипник (керівник методоб’єднання) розповіла, як педагоги  розширюють і поглиблюють свій досвід з питань фізкультурно – оздоровчої роботи,   приймаючи участь у постійнодіючому семінарі «Через рух до здоров’я», педагогічних радах, конкурсах, ділових іграх,  консультаціях, майстер класах, творчій групі.         Робота з родиною теж є невід’ємною складовою оздоровчої діяльності, орієнтує батьків на те, щоб з раннього дитинства формували у дітей свідоме ставлення до свого організму, бажання займатись фізкультурою і спортом. З метою наочно оцінити досягнутий результат, діагностувати стан фізичної підготовленості  встановити рівень розвитку рухів і фізичних якостей у дітей вихователі та фізінструктори проводять контрольні заняття.

         Майстер-клас посприяв підвищенню рівня фахової майстерності педагогів, дають змогу формувати стійкі професійні цінності, прищеплювати інтерес до самоосвіти та творчої роботи.

[SvenSoftSocialShareButtons]