Найновіше:

21 грудня 2018 року на базі районного методичного кабінету було проведено майстер-клас для заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи на тему: «Організація роботи ЗДНВР із педагогічними працівниками щодо підвищення результативності ЗНО у 2019 році».

У теоретичній частині завідувачем РМК С.А.Власовим було проаналізовано результативність закладів освіти району у порівнянні із іншими закладами області, акцентував увагу на важливості психологічної готовності до процедури проходження ЗНО, наголосив на особливостях ЗНО-2019 та користі проходження пробного ЗНО.

Продовжилась теоретична частина виступом заступника директора з НВР Новоселицької ЗОШ№3 З.М.Бурлаки, яка поділилась досвідом закладу щодо організації роботи із педагогічними кадрами щодо підготовки учнів до тестування, розповіла про труднощі, які виникають під час організації цієї роботи, дала практичні поради щодо співпраці із вчителями.

Також, у першій частині зустрічі виступив методист РМК В.О.Гергеліжіу, який акцентував увагу змісті сертифікаційних робіт з математики та фізики, дав практичні поради щодо організації роботи із педагогами, які готують дітей до ЗНО із зазначених предметів.

Практична частина передбачала проведенням З.М.Бурлакою ділової гри із заступниками директорів з НВР «ЗНО – крок за кроком». Під час гри заступники мали можливість на практиці застосувати отримані навички й уміння.

Захід пройшов на високому рівні.

Після майстер-класу, на базі Новоселицької гімназії відбулася інструктивно-методична нарада, на якій розглянуті питання курсової перепідготовки та атестації педагогічних працівників, підсумки ЗНО-2018 та організація роботи з підготовки до ЗНО-2019, проаналізовано хід проведення олімпіад та підсумки конкурсу «Учитель року – 2019». Заступники директорів отримали всі необхідні рекомендації та доручення.

[SvenSoftSocialShareButtons]