Найновіше:

20 грудня на базі Новоселицької гімназії відбулося засідання кафедри вчителів географії Районного інтегрованого методичного об’єднання вчителів природничих наук на тему: «Розв’язування практичних завдань з географії як один із ефективних методів роботи щодо підготовки учнів до ЗНО», в якому взяв участь запрошений фахівець Костащук Іван Іванович – викладач кафедри «Географія України та регіоналістики» ЧНУ, кандидат географічних наук.

На порядку денному засідання кафедри вчителів географії РІМО було: розглянути види обдарованих дітей, ознайомитися з їх психолого-педагогічною характеристикою; визначити головні напрямки і засоби роботи з обдарованими дітьми на уроках географії; ознайомитися з орієнтовною тематикою науково-дослідницької діяльності з географії, проаналізувати підсумки проведення районного етапу та особливості підготовки до обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, активізувати мотивацію та практичну підготовку учнів до ЗНО з географії.

Засідання кафедри розпочала методист районного методичного кабінету відділу освіти Новоселицької РДА Волкова Ольга Володимирівна, ознайомивши учасників із планом роботи засідання. Ольга Володимирівна акцентувала увагу присутніх на необхідності оволодіння ефективними методиками і прийомами роботи з обдарованими дітьми, адже такі діти потребують особливого підходу в навчанні, а також на потребу активізації науково-дослідницької роботи з географії. До уваги географів району була запропонована презентація на тему «Особливості роботи з обдарованими дітьми на уроках географії та в позаурочний час».

На практичній частині засідання викладач кафедри «Географії України та регіоналістики» ЧНУ, кандидат географічних наук Костащук Іван Іванович ділився практичними порадами щодо розв’язування задач та завдань з географії. Викладач звернув увагу вчителів на велике значення мотивації при вивченні географії та підготовці до успішного складання ЗНО.

В інклюзивному блоці перед педагогами району виступила вчитель-логопед КУ «НІРЦ» Янкова Лариса Іванівна. Лариса Іванівна розповіла як слід організовувати роботу дітей з особливими освітніми потребами на уроках природничого циклу. Пріоритетними вона назвала ті навички, які діти з особливими освітніми потребами зможуть застосувати в повсякденному житті. І саме вчителі природничих дисциплін відіграють немаловажну роль у формуванні цих навичок.

Наступним етапом була робота щодо аналізу результатів II етапу та особливості підготовки до III етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. Методист Волкова О.В. порадила вчителям географії робити більший акцент при викладанні на термінологію та аналіз певних географічних об’єктів, особливо тих, які знаходяться в Чернівецькій області. Були розглянуті також приорітетні напрямки науково-дослідної діяльності з географії та особливості її проведення й оформлення результатів.

На завершення засідання вчителі географії Новоселицького району та ОТГ взяли участь у «Колі обговорення», де ділилися своїми враженнями та підводили підсумки засідання кафедри вчителів географії РІМО. Заслухавши пропозиції та зауваження, були прийняті методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 24 587
  • 7 914
  • 63 646
  • 150 029
  • 831 803
  • 915 470
  • 51