Найновіше:

10 січня 2019 року відбулися інструктивно-методичні наради вчителів 1-х класів закладів загальної середньої освіти: Новоселицької ОТГ ( керівник фокус групи  – Горбатюк Г.О. ), Магальської ОТГ (керівник – Гостюк М.Т.), Мамалигівської ОТГ  (керівник- Молдован М.С.), Новоселицького району (методист РМК Бузумурга С.І.).

У теоретичному блоці на нарадах розглядалися питання: у рамках нормативного інструктажу – лист МОНУ №1/9-713 від 20.11.2018 (Про візити наставництва з LEGO), наказ ДОН Чернівецької ОДА №599 від 07.12.2018 «Про організацію наставницької підтримки педагогів закладів загальної середньої освіти в умовах впровадження Нової української школи», наказ МОНУ від 07.12.2018 № 1362 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо заповнення класного журналу у 1-х класах», лист МОНУ “Про добровільність сертифікації педагогічних працівників» № 1/9-8 від 04 січня 2019 року»; методичного розділу – детальне опрацювання тем: «Чотири наскрізні лінії НУШ», «Як заповнювати  Свідоцтво досягнень», «Пілотна сертифікація вчителів початкових класів».

Під час проведення круглих столів «Мереживо вражень», кожен з вчителів мав змогу поділитися власним враженням від запровадження НУШ, проблемами та досягненнями. Розглядалися питання: допомога вчителю від групи підтримки, просвітницька робота з батьками щодо освітньої реформи, що змінилося у професійній діяльності з початком впровадження НУШ, пропозиції щодо організації освітнього середовища,  чи відчуваються  зміни у вихованцях у порівняні з попередніми першокласниками, аналіз змісту та якості підручників, аналіз рівня підготовки дітей до школи тощо.

У рубриці «Перші кроки у НУШ» поділилися досвідом: вчителі Чорнівського НВК – Петей С.С. та Боднар І.В., Мамалигівської ЗОШ – Молдован М.С., Маршинецького НВК – Бойку І.В. , Слобідського НВК- Бойчук Л.Н., Новоселицької ЗОШ №3 – Галак А.Г.

Практичний психолог Новоселицької гімназії Збурлюк Н.М. провела з вчителями 1-х класів ЗЗСО Новоселицького ОТГ тренінг «Розвиток емоційного інтелекту педагога в умовах НУШ».

Учителі у захваті від НУШ. Вражені матеріально-технічним забезпеченням. Програми вважають важкими, але впевнені, що зуміють виправдати доручену справу – забезпечити вдалий старт  реформи.

 

[SvenSoftSocialShareButtons]