Найновіше:

29 січня 2019 року на базі Новоселицької гімназії відбувся майстер-клас для вчителів інформатики з проблеми: «Методика підготовки учнів до олімпіади з інформатики».

Майстер-клас відкрив методист районного методичного кабінету Довганюк А.Ф., який ознайомив учасників заходу з планом роботи та завданнями, наголосив на актуальності теми.

Під час теоретичного модуля вчитель інформатики Топорівської ЗОШ Тупкало І.С. провів аналіз факторів, які впливають на результативність учасників олімпіади та сформував методико-педагогічні технології щодо організації та проведення шкільних олімпіад.

         В ході теоретичного модуля Тупкало І.С. провів огляд он-лайн сервісів для організації навчання та перевірки робіт із програмування.

         На практичному модулі вчитель інформатики Топорівської ЗОШ Тупкало І.С. продемонстрував учасникам майстер-класу можливості застосування методу проектів при підготовці учнів до олімпіади з ІКТ.

Методист районного методичного кабінету Довганюк А.Ф. провів підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з ІКТ та інформатики, звернув увагу на особливості та труднощі при розв’язуванні олімпіадних завдань з інформатики. Під час майстер-класу «Розвиток алгоритмічного мислення у початковій школі» методист РМК наголосив на важливості розвитку алгоритмічного мислення у школярів ще в початковій школі та провів огляд он-лайн сервісів, які сприяють розвитку алгоритмічного мислення та розвитку навичок програмування. Учасники семінару власноруч спробували попрацювати на запропонованих сервісах. Під час даного майстер-класу учасники настільки захопилися виконанням завдань, що їх не можливо будо зупинити.

Під час круглого столу учасники заходу обмінювалися досвідом та ділилися своїми враженнями. Було затверджено методичні рекомендації та підведено підсумки майстер-класу.

[SvenSoftSocialShareButtons]