Найновіше:

30 січня 2019 року  на базі районного методичного кабінету було проведено семінар для педагогів – організаторів закладів освіти району та ОТГ на тему: «Організація дозвіллєвої діяльності учнів у позаурочний час».

    Привітали учасників семінару директор Черленівської ЗОШ В.В.Пріску.

    У теоретичній частині виступив педагог-організатор Черленівської ЗОШ А.В. Топорівський,  який поділився досвідом роботи щодо «Організації дозвіллєвої діяльності учнів у позаурочний час».

    Продовжилась теоретична частина виступом методиста РМК  А.С. Бамбура, яка розповіла про «Інноваційні  методи та форми організації дозвілля учнівської молоді».

    У практичній частині заступником директора з виховної роботи Черленівської ЗОШ Є.Г. Грицуник, було представлений «Калейдоскоп виховних заходів».

    В інклюзивному модулі методистом РМК  Ж.Р. Єремія було проведено заняття з елементами тренінгу за корекційно – розвивальної програмою «Долонька надії».

Під час обговорення семінару, педагогами – організаторами Новоселицької гімназії С.В.Кірка, Новоселицької ЗОШ№3 В.В.Здерчук та заступником директора з виховної роботи Новоселицького ліцею О.Г.Арсеній які поділилися своїм досвідом роботи з даної теми.

[SvenSoftSocialShareButtons]