Найновіше:

Щороку підготовка до проведення зовнішнього незалежного оцінювання є особливим і важливим питанням, яке хвилює керівників закладів освіти, вчителів, батьків, учнів ще з 1 вересня навчального року. Як найрезультативніше підготувати одинадцятикласників до цих іспитів, як визначити найбільш ефективні форми й методи роботи з учнями під час підготовки до ЗНО на уроках української мови і літератури – це питання семінару вчителів-словесників, який відбувся 8 лютого 2019 року на базі Подвірненської ЗОШ.

Розпочався семінар з візитки закладу освіти, яку представили учні школи та директор – Довбуш Р.В.

Досвідом з проблеми семінару поділилась Вержак Л.П., вчитель української мови та літератури Подвірненської ЗОШ.  Цікавими і змістовними були її виступи, підкріплені фрагментами відеоуроків  та презентацією позакласної роботи з учнями. Педагог зуміла продемонструвати ту родзинку досвіду,  пошук тих технологій, методів і прийомів навчання, які допоможуть повторити вивчений матеріал та в процесі підготовки до ЗНО дозволять не лише всебічно й глибоко перевірити вивчене, внести відповідні корективи, а й сформувати вміння працювати.

Наступною сторінкою семінару стали ділова гра з учителями «ЛітератУра» та психологічне заняття-тренінг «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я педагога», які провела Керунець Л.П., вчитель української мови і літератури (також практичний психолог) даного закладу. Під час ділової гри учасники заходу мали змогу долучитись до виконання різнопланових творчих завдань, що сприяли розвитку їх креативного мислення, підвищенню фахового рівня та педагогічної майстерності.

Методист РМК Скрипник О.Ю. виступила з презентацією та представила добірку кращих онлайн-ресурсів, які мотивують учнів вивчати українську мову поза межами шкільної програми.

Для організації ефективної підготовки учнів до складання ЗНО з української мови і літератури вчителі-словесники створюють власні сайти та блоги. Саме під час даного заходу Бойчук І.О., вчитель української мови і літератури Слобідського НВК презентувала власний блог.

Підводячи підсумки, учасники семінару відзначили актуальність проблеми, яка розглядалася, практичну значимість семінару, висловили слова вдячності всім, хто був причетний до його проведення.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви