Найновіше:

Всі люди народилися вільними й рівними за своєю
гідністю та правами. Вони наділені розумом і совістю та повинні
діяти один стосовно іншого в дусі братерства.
(Стаття 1  Загальної Декларації Прав Людини)

        Доходить до завершення апробація курсу «Культура добросусідства» у початковій ланці. Наскрізною лінією курсу є формування толерантності, толерантних відносин і толерантної поведінки, інакше кажучи, формування культури добросусідства. Четвертий рік вчителі 4-х класів Новоселицького ліцею (Паскар Н.А.) , Боянської ЗОШ (Козмачук Н.М.), Мамалигівської ЗОШ (Горбенко Т.М.), Маршинецького навчально-виховного комплексу (Кірцоя А.М.) впроваджуючи курс,  проходять  навчання на відповідних курсах, беруть  участь у тренінгах, майстер-класах, Робочих нарадах, здійснюють осінній та весняний моніторинг тощо;  радо діляться досвідом з освітянами  району.

        15-16 лютого 2019 року в Києві відбулася конференція «Громадянська освіта в школі: успіхи, виклики, можливості». Перші успіхи впровадження громадянської освіти у закладах загальної середньої освіти презентували представники проектів: «Кроки до порозуміння», «Культура добросусідства», «Комунікації для змін», «Громадянська освіта» та організацій «Крок за кроком», «Нова доба», «Інтеграція та розвиток». Конференція організована Програмою сприяння громадянській активності «Долучайся!», що фінансується USAID та здійснюється Pact в Україні, була дуже насиченою і змістовною.

         За запрошенням Інформаційно-дослідного центру “Інтеграція та розвиток” учасницею форуму стала і вчитель початкових класів Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Козмачук Наталія Михайлівна.

        І знов практичні: робота в групах, майстер-класи з використанням ігор «Ріскленд» та «Громада міста Z» з навчальною метою, посилання (QR-код ) на цікаві навчально-методичні матеріали, вебінари та відеокурси для вчителів, чат-квеси для учнів.

       Наразі, чекаємо на нові зустрічі з Наталією Михайлівною.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Статистика
  • 0
  • 182
  • 1 197
  • 11 265
  • 45 033
  • 1 179 998
  • 1 306 213
  • 54