Найновіше:

19 лютого на базі Малинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний майстер-клас для вчителів математики на тему: «Формування математичної грамотності учнів у контексті нової української школи».

Відкрив майстер-клас методист РМК Вадим Олександрович Гергеліжіу, який ознайомив учасників з планом майстер-класу.

Вчитель математики Інна Миколаївна Шмаін презентувала учасникам візитну картку школи, розповіла про особливості роботи їхнього закладу.

Продовжила майстер-клас Інна Миколаївна розпочавши теоретичний модуль розповівши вчителям про «Формування математичної грамотності учнів у контексті НУШ». Учасники мали змогу розв’язати різні задачі. Крім цього Інна Миколаївна розказувала колегам яке у неї бачення сучасного вчителя який міг би працювати за концепцією НУШ. Також вчитель звернула увагу на особливості підготовки учнів до ЗНО.

Вадим Олександрович провів з вчителями бесіду на тему: «Освітній маркетинг в системі загальної середньої освіти». Були відокремлені всі види освітнього маркетингу та особливості їх використання в освіті.

У практичному модулі, практичний психолог Мудряк Вероніка Саївна, провела психологічний практикум на тему: «Психологічний супровід дітей з ООП». Тренінг був дуже насиченим на цікавим. Вероніка Саївна наглядно показала як треба працювати з учнями з ООП, як знаходити до них підхід та які методики роботи використовувати.

Були затверджені методичні рекомендації для вчителів математики на тему: «Формування математичної грамотності учнів у контексті нової української школи».

В кінці майстер-класу вчителі за круглим столом обмінювались враженнями та досвідом.

[SvenSoftSocialShareButtons]