Найновіше:

21 лютого на базі Боянської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний майстер-клас для вчителів фізики астрономії на тему: «Застосування віртуальних засобів навчання на уроках астрономії».

Відкрила майстер-клас голова методичного обєднання вчителів фізики та астрономії району, Чевка Аліна Семенівна, яка ознайомила учасників з планом майстер-класу.

Вчитель фізики та астрономії Христина Іванівна Герасимчук презентувала учасникам візитну картку школи, розповіла про особливості роботи їхнього закладу.

Продовжила майстер-клас Христина Іванівна розпочавши теоретичний модуль розповівши вчителям про «Застосування віртуальних засобів навчання на уроках астрономії». Христина Іванівна розповідала про методику підвищення інтересу учнів до вивчення предмету астрономії шляхом залучення новітніх віртуальних технологій.

Рибак Родіка Лазарівна презентувала учасникам проекти учнів 10 класу на тему: «Школа майбутнього очима дітей»

У практичному модулі, соціальний педагог Боянської ЗОШ Бота Данієла Григорівна, провела соціально-педагогічний тренінг на тему: «Виховання толерантності учнів щодо дітей з ООП». Тренінг був дуже насиченим на цікавим. Данієла Григорівна наглядно показала як треба працювати з учнями з ООП, як знаходити до них підхід та які методики роботи використовувати, та як вчити учнів правильно знаходити підходи та як спілкуватись з дітьми з ООП.

Були затверджені методичні рекомендації для вчителів математики на тему: «Застосування віртуальних засобів навчання на уроках астрономії».

В кінці майстер-класу вчителі за круглим столом обмінювались враженнями та досвідом.

[SvenSoftSocialShareButtons]