Найновіше:

28 лютого на базі Динівецького НВК відбувся районний майстер-клас для вчителів біології на тему: «Сучасні педагогічні технології на уроках біології».

Відкрила майстер-клас Урсу Галина Григорівна, вчитель біології, спеціаліст вищої категорії Новоселицького ліцею. Вона ознайомила учасників з планом майстер-класу та цілями проведення даного заходу.

Візитною карткою школи став виступ учнів Динівецького НВК, які познайомили учасників майстер-класу з особливостями роботи закладу та складом педагогічних працівників.

Цікаву і корисну практичну частину майстер-класу провели вчитель біології Кімак Л.І та вчитель інформатики Тофан В.В. Вчителі мали змогу відвідати урок біології у 8 класі. Урок був незвичайний, так як на ньому вивчали біологію разом з інформатикою. Це цікаво, сучасно, креативно! Педагоги змогли спостерігати інтеграцію біології та інформатики, а також побачили практичне втілення сучасних педагогічних технологій.

Практичний психолог Лілик М.М. розповіла присутнім, що таке інклюзія та поділилась порадами щодо роботи з дітьми з ООП, провела з присутніми тренінг «Розуміти й підтримувати». Тренінг був насиченим та цікавим. Мар’яна Михайлівна наглядно показала, як треба працювати з учнями з ООП, як знаходити до них підхід ,які методики роботи використовувати, як вчити учнів правильно знаходити підходи та як спілкуватись з дітьми з ООП.

Вчитель біології, спеціаліст вищої категорії Новоселицького ліцею – Г.Г. Урсу поділилася своїм досвідом та надала практичні поради щодо особливостей підготовки старшокласників до ЗНО.

На завершення майстер-класу вчителі біології Новоселицького району та ОТГ взяли участь у «Колі обговорення», де ділилися своїми враженнями і підводили підсумки заходу. Були прийняті також методичні рекомендації щодо теми, яка розглядалася.

[SvenSoftSocialShareButtons]