Найновіше:

Формування всебічної розвиненої особистості, здатної до критичного мислення є одним із наскрізних завдань освітнього процесу нової української школи.  Учитель сучасного освітнього закладу повинен створювати оптимальні умови для розвитку  особистості, яка зможе у своєму житті приймати ретельно-обмірковані, незалежні, оригінальні, нестандартні рішення. Тому у практику загальної освіти активно впроваджується технологія розвитку критичного мислення. Особливістю даної педагогічної технології є те, що учень  у процесі навчання сам конструює цей процес, виходячи з реальних і конкретних цілей, сам відстежує напрямки свого розвитку, сам визначає кінцевий результат. З іншого боку, орієнтування учнів на критичне мислення себе, своїх вчинків залежить від уміння педагогів пов’язувати навчальний матеріал з проблемами, які хвилюють учнів певного освітнього закладу, класу, віку тощо.

      З метою надання методичної допомоги з цієї проблеми 06 березня 2019 року у районному методичному кабінеті відбувався майстер-клас для молодих вчителів предмету «Основи здоров’я» на тему «Використання    інноваційних технологій та методів критичного мислення у ході проведення уроків з основ здоров’я».

    Методист В.Горбатюк звернув увагу педагогів  щодо актуальності і   необхідності розвитку критичного мислення та дав практичні поради молодим вчителям.

    У ході майстер-класу  вчитель Новоселицької ЗОШ № 3  А. Дишкант професійно представила власну систему роботи, яка передбачає можливості використання новітніх методів та прийомів роботи з розвитку критичного мислення на уроці з основ здоров’я, поділилася з колегами досвідом застосування даних методів та прийомів на різних етапах заняття.

    Змістовне та цікаве заняття з елементами тренінгу з розвитку критичного мислення провела методист районного методичного кабінету Ж. Єремія.

    Кожен учасник методичного заходу мав можливість обговорити важливість критичного мислення у сучасному житті та отримав навички щодо використання новітніх методів та технологій критичного мислення для застосування на уроках.

[SvenSoftSocialShareButtons]