Найновіше:

Про свої здібності людина може дізнатися,
тільки спробувавши прикласти їх.
Сенека
 

      Для багатьох дітей можливістю проявити свої здібності, таланти й обдарованість в тій чи іншій галузі знань є олімпіади та конкурси. Сьогодні в учнів маса можливостей спробувати свої сили в різноманітних конкурсах, дистанційних олімпіадах.

А переваги  таких дистанційних олімпіад у тому, що участь у них можна брати у будь-який час, виконувати завдання в режимі онлайн або офлайн, проводити роботу над помилками та отримати дизайнерські нагороди і мотиваційні   подарунки.

Саме такий інноваційний і водночас творчий підхід до олімпіад пропонує проект “Всеосвіта”. 

        З 29 листопада 2018 року по 28 лютого 2019 року відбулася Всеукраїнська шкільна дистанційна олімпіада «Зима 2018-2019» для учнів 1 – 11 класів  усіх типів закладів освіти.

Подати заявку на участь у предметних олімпіадах можуть як вчителі, так і батьки – всі, хто бажає перевірити рівень знань дітей. Команда спеціалістів проекту «Всеосвіта» розробила надзвичайно зручну систему користування порталом, завдяки якій Ви маєте змогу самостійно контролювати процес проходження учнями олімпіад та проводити ретельну роботу над помилками. Після перевірки до кожного завдання додається детальне пояснення та обґрунтування правильної відповіді.

        Учні 3-4 класів з Ванчиківецької ЗОШ І-ІІІ ступенів також взяли участь в Всеукраїнській олімпіаді з української мови та посіли: Балан Юджінія  та Софронієв Марк  (3-А кл.) – ІІ місце, Ватаман Микола (3-Акл.) -ІІІ місце.       З математики: Ватаман Микола –І місце, Софронієв Марк – ІІ місце, Балан Юджінія – ІІІ місце

 Решта школярів отримали сертифікат учасника.

 Взяли ми участь і у конкурсі «Екологічна грамотність». Учні разом із батьками змайстрували годівнички і шпаківні. Відіслали фото спільної праці, пройшли тестування.

За результатами участі: Балан Юджінія, Софронієв Марк  та  Огранович Вадим – І місце,  Ватаман Микола- ІІ місце.

вчитель початкових класів
Ванчиківецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Мар’яна Зелена

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви