Найновіше:

 15 березня 2019 року на базі Новоселицького РМК  відбувся    майстер-клас  для вчителів румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної)  закладів освіти району та ОТГ на тему «Використання проектних технологій на уроках румунської мови та літератури (румунської та зарубіжної)».

Л.М. Ротару, методист РМК ознайомила учасників з планом роботи та  виступила з темою «Інтерактивні методи навчання на сучасному уроці румунської мови». Директор  Черленівської ЗОШ В.В.Пріску презентував учасникам заходу освітній заклад. Учителі-філологи мали можливості  побачити: фрагменти відеоуроків з румунської мови у 6 класі на тему «Займенники»( Р.В. Думітраш),   з румунської літератури у 9 класі на тему «Грігоре Вієру – національний та зарубіжний поет. Літературна творчість» (А.В.Місюра), позакласний  захід    на тему  «Рідна мова» (Р.В. Думітраш, А.В.Місюра).

Учасники майстер-класу прийняли методичні  рекомендації щодо покращення викладання предмету.

[SvenSoftSocialShareButtons]

Актуально
Гордість району

 

 

Анонс подій
Публічна інформація

Знаменні дати

Хмарина тегів

Uncategorized І С У О Інклюзія. Логопедія. Індивідуальне навчання Атестація педпрацівників Бланки документів Бібліотечні фонди Виховна робота Державні стандарти До 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського Дошкільне виховання ЗНО Здоров'я та фізкультура Математика Методичні заходи Методичні рекомендації Мистецтвознавство Мови і літератури Навчальні програми Навчання молодих кадрів Наставництво Нова українська школа Нормативно-правова база Організація методичної роботи Освітня реформа П М П К Початкова освіта Природознавство Підвищення кваліфікації Разом до НУШ Результативність Розвиток обдарованості Рік фізики на Буковині Сертифікація вчителів Соціальна педагогіка та практична психологія Суспільствознавство Технології Установчі документи ВО Установчі документи ДОН та ІППОЧО Учитель року Учитель року – 2020 Фахові конкурси англійська мова екологія каскадні заняття математика

Для показа облака WP-Cumulus необходим Flash Player.

Архіви